Přejít na obsah

Plastové hodinky do práce


Doporučené příspěvky

Zdravím Vás!

 

Poslední dobou mi v hlavě leží myšlenka, že bych si pořídil plastové hodinky, nicméně není to o tom, že bych potřeboval nějaké G-shocky, ale má to své opodstatnění, chtěl bych nějaké hodinky, kterýma když zavadím, tak něco nepoškrábu apod., protože se pohybuji občas ve výrobním prostředí a nerad bych při chůzi něco poničil, proto nenosím do práce hodinky žádné, ale tak nějak mi to chybí na ruce, a protože dost často jedu podle nějakého časového harmonogramu, tak bych pro to měl i využití.

 

Jaké jsou požadavky:

Materiál, který nepoškodí a nepoškrábe různé kovové povrchy apod.

Decentní vhled

Vodotěsnost min. 100

Možnost zapípání či budíku co hodinu případně dle nastavení

Stopky

 

Bonusy, ale není nutnost:

Solární pohon

Rádiově řízené

 

A teď ohledně koupě, je mi to jedno zda budou nové či jeté, taktéž zda budou ze zahraničí či zde kupované, priorita je pořizovací cena u které nechci aby byla víc jak 5 tis Kč., ale toto je fakt strop, protože to chci mít jako takové hodinky u kterých mi bude fuk, když je ztratím či poničím atd., takže ideal do 3 tis. Kč, samozřejmě čím nižší cena tím lepší.

 

Decentní vzhled, co je tím myšleno, ono když to budou digitálky, tak to asi decentní nikdy moc nebude, ale nechci aby to vypadalo jako orloj na ruce a hrálo všemi barvami, takže momentálně favorit můj jsou tyto hodinky, ale protože DIGI svět hodinek je pro mě neprobádaná oblast, tak budu rád za vaše tipy.

 

61N3MIbebLL._UY445_.jpg

Upraveno uživatelem rolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych ti také ty m5610. Solár a rádio, na ruce velikost v pohodě, žádná hrouda plastu, jako většina géček. A naopak zase nevypadají jak hodinky pro dítě, prostě tak akorát. Naprosto bezúdržbové hodinky, odolné, za mne za tu cenu jasná volba.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastové hodinky, co za něco stojí, moc firem nedělá.

Nepletu-li se:

Luminox

Traser

Casio

Swiss Military Hanowa

A cenově mimo Victorinox.

Vybrat v cenovce 3000,- se dá u Casia a u Hanowy, koukni k Helveti.

Nejsou tam ale všechny Casia, hlavně ty levnější řady, např MRW je levná a koukatelná alternativa.

Upraveno uživatelem Radimk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli se v práci nepotápíš, tak jednoznačně F-91W. S těma zachytávat nebudeš, do bazénu s nima taky mužeš. A za tři tisíce si jich koupíš do foroty do skříňky do práce :-) A určitě s nima nic neodřeš.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/96402-casio-f-91w/

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi díky za tipy, abych odpověděl všem, tak ta vodotěsnost tam je z důvodu, že když pojedu k moři či budu někde, tak prostě ať neřeším zda je musím sundávat z ruky či ne. 

 

Ono je spousta pěkných anadigi, ale prostě je tam obvykle kov a tím to je pasé, to si rovnou můžu vzít svoje automaty.

 

Jinak u těch Casii koukal jsem na ně a ty Casio GW M5610-1 vypadají fajn, zatím asi nejlepší kandidát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, Rolas, tak chces je do roboty,aby si tam s nima nic nedojebal a pak s nima chces aji k mori? A Doxy co? Btw to u vas v praci nikdo nesmi nosit kovove knofliky, kovove zipy, prstynky, opasky s kovovou sponou, apod? Uz se mi parkrat stalo, ze sem neco podrel zipem, sponou z opasku apod, ale hodinkama nikdy...;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě všechny hodinky mám s WR 100+, tak jsem to chtěl zachovat i tady, aby byly prostě univerzální. Mno upřímně ono mi to přijde, že hledám nějakou logickou záminku pro koupi :D. Jako nejvíce mě zatím lákají ty GW-S5600-1JF, kombinace karbonu a titanu je pro mě snad to nejlepší co může být, uvidíme třeba si to rozmyslím, ale nějaké ty digitálky mi chybí no :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, jsem tu novy, ale chodim sem na forum nahlizet tak tri-ctyri roky. Hodinkam se venuji temer 40 let. Prakticky od detstvi. Vystridal jsem mnoho beznych obvyklych znacek a modelu (Prim, Casio, Orient) i mnoho no name znacek. Mechaniky, automaty, quartzy, digitaly, kombinovane verze se vsim moznym. Tady na foru obvykle vsichni preferuji znackove hodinky a hodne odsuzuji neznackove. Samozrejme pro tvuj ucel (do prace) doporucuji vsichni Casia. Nevim, jak narocna prace to je, ale ja bych sel cestou nejmensiho odporu. Pokud jses clovek, ktereho mrzi poskodit nejen hodinkami neco, ale i poskodit si drazsi hodinky praci, sel bych pro ucely prace do neznackovych hodinek. Mnoho lidi rekne, fuj!!! Ale ja rikam, ze poskodit si hodinky takove, cloveka daleko mene mrzi. Ja jsem si kuprikladu do prace koupil hodinky pro outdoorove uziti no name znacky Compass . Je to vyrobeno v Cine, ale...vse je skvele zabaleno, s podrobnym navodem v cestine a absolutne me prekvapilo velmi pekne zpracovani, prekvapiva presnost i design. A vzhledem k cene me podobna investice nemrzi jako hodinky do prace. Pokud bude potreba, mohu si je koupit dvakrat do roka.:-)))) A porad budu mit nove. Ano, nejsme tak bohati, abychom si mohli kupovat levne veci, ale pro tento ucel je to naprosto dostacujici z meho pohledu... Pro ucel do prace v tvem duchu bych si klidne koupil neco takoveho:

 

https://www.bmshop.eu/p/hodinky-outdoor-vodotesne-cattara

 

A na obrazku nize me dva modely, ktere jsem zakoupil pro sve ucely do prace.

 

Jedine, co v mem pripade na hodinkach chybi, je luminiscence a trosku me mrzi lehce nepresny chod vterinove rucicky, ktera neukazuje vzdy zcela presne proti znakum po obvodu ciferniku. Ale tohle v praci opravdu neresim.....:-) Na to mam jine modely ve sbirce.:-)a6fe1e8183964deb0522fa6ee021aafe.jpged6b43d76b3c6764c3f17b5bd5ff2c8b.jpg

 

Odesláno z mého HT20 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučil bych ti také ty m5610. Solár a rádio, na ruce velikost v pohodě, žádná hrouda plastu, jako většina géček. A naopak zase nevypadají jak hodinky pro dítě, prostě tak akorát. Naprosto bezúdržbové hodinky, odolné, za mne za tu cenu jasná volba.  

 

Naprosto souhlasím. Koupil jsem je cca před měsícem a jsem maximálně spokojený. Za ty peníze jim není co vytknout (snad jedině krátkou dobu podsvícení cca 1,5s, ale i na to se dá zvyknout  :) ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj, jsem tu novy, ale chodim sem na forum nahlizet tak tri-ctyri roky. Hodinkam se venuji temer 40 let. Prakticky od detstvi. Vystridal jsem mnoho beznych obvyklych znacek a modelu (Prim, Casio, Orient) i mnoho no name znacek. Mechaniky, automaty, quartzy, digitaly, kombinovane verze se vsim moznym. Tady na foru obvykle vsichni preferuji znackove hodinky a hodne odsuzuji neznackove. Samozrejme pro tvuj ucel (do prace) doporucuji vsichni Casia. Nevim, jak narocna prace to je, ale ja bych sel cestou nejmensiho odporu. Pokud jses clovek, ktereho mrzi poskodit nejen hodinkami neco, ale i poskodit si drazsi hodinky praci, sel bych pro ucely prace do neznackovych hodinek. Mnoho lidi rekne, fuj!!! Ale ja rikam, ze poskodit si hodinky takove, cloveka daleko mene mrzi. Ja jsem si kuprikladu do prace koupil hodinky pro outdoorove uziti no name znacky Compass . Je to vyrobeno v Cine, ale...vse je skvele zabaleno, s podrobnym navodem v cestine a absolutne me prekvapilo velmi pekne zpracovani, prekvapiva presnost i design. A vzhledem k cene me podobna investice nemrzi jako hodinky do prace. Pokud bude potreba, mohu si je koupit dvakrat do roka.:-)))) A porad budu mit nove. Ano, nejsme tak bohati, abychom si mohli kupovat levne veci, ale pro tento ucel je to naprosto dostacujici z meho pohledu... Pro ucel do prace v tvem duchu bych si klidne koupil neco takoveho:

 

https://www.bmshop.eu/p/hodinky-outdoor-vodotesne-cattara

 

A na obrazku nize me dva modely, ktere jsem zakoupil pro sve ucely do prace.

 

Jedine, co v mem pripade na hodinkach chybi, je luminiscence a trosku me mrzi lehce nepresny chod vterinove rucicky, ktera neukazuje vzdy zcela presne proti znakum po obvodu ciferniku. Ale tohle v praci opravdu neresim.....:-) Na to mam jine modely ve sbirce.:-)a6fe1e8183964deb0522fa6ee021aafe.jpged6b43d76b3c6764c3f17b5bd5ff2c8b.jpg

 

Odesláno z mého HT20 pomocí Tapatalk

Tak nakonec, ac vzhledove OK, oboje jsem vratil. Material se neshodoval se specifikacemi od vyrobce, pouzdro korodovalo a u cerneho provedeni neprehazovala datumovka. Takze bohuzel, zde jsem se seknul vedle ve svem vyberu. Tedy dodatecne u tohoto meho doporuceni palec dolu. Nekupovat!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...