Přejít na obsah

Fotka

Longines Maser Collection

Longines

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 24.duben.2018 - 12:10

Nabízím k prodeji Longines Master Collection model č. L2.628.4.78.3

Hodinky kupované osobně v r. 2008 v Japonsku u AD (ve městě Nagoya).

Včera vyzvednuty po generálním servisu v Bechyně ve Štěpánské.  Během servisu vyměněna korunka a pár koleček a pouzdro poprvé přeleštěno. Zároveň jsem dokoupil nový kovový náramek. Cena servisu 6 tis. cena náramku 11 tis.

Vzhledem k čerstvému servisu a novému náramku je stav naprosto perfektní.

Žádné vlásečnice žádné šrámy. Při podrobném pohledu je na dýnku místy lehce vidět že byly přeleštěny.

Od včera odloženy v krabičce a rozdíl v chodu po 24hod. od servisu je asi 0,5s/24h.

Součástí prodeje je originální balení (dřevěná krabice, návody, plátěná taška a hadřík) + netknutý řemínek z imitace ještěrky s originální klasickou přezkou + cestovní pouzdro. Dále vyplněná garanční karta a doklad o servisu i s vyměněnými součástkami. Doklad o původním nákupu nemám protože byly kupovány jako dárek pro mne a po pár letech se kdesi ztratil. Odebrané dílky nového tahu samozřejmě také.

Hodinky jsou to spolehlivé, menší 39mm a krásně tenké 9,5mm.

Model je stále v aktuální nabídce Longines a není problém dohledat si detaily na Googlu.

Cena je pevná 26 000 Kč. Dolů s cenou nejspíše nepůjdu. Nebráním se výměně za levnější modely Ball podobné aktuální hodnoty v závislosti na stáří a ceně nových. Nebo co koho napadne v rámci slušného jednání. Mail na mne je chronoprodej@email.cz. (pořadí ale budu brát podle došlých SZ). K vidění v Praze a okolí a předání raději z ruky do ruky s tím že rád dojedu i dál od Prahy.

Prodávám protože mám možnost zakoupení jiných hodinek za dobrou cenu které mne uchvátili.

Vyhrazuji si právo prodej zastavit do bodu kdy se finálně dohodneme na platbě a předání.

Přiložený soubor (y)

#2 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 29.duben.2018 - 19:18

Foto na řemínku pro motivaci. A akční sleva do úterní půlnoci na 24 000,-

Přiložený soubor (y)

#3 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 4.květen.2018 - 15:21

Do úterní půlnoci sleva na 23 650,- !

- čerstvě po servisu u Bechyně

- tah zcela nový a hodinky jednou přeleštěny

- odchylka stále 1s

- plátěná taška, cestovní pouzdro, krabice (papírová vnější a dřevěná uvnitř), hadřík, doklady

mail na chronoprodej@email.cz nebo SZ, nebráním se slušným nabídkám jakéhokoliv typu

#4 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 9.květen.2018 - 13:25

Nová cena 22 650 ,- do příštího upnutí.

#5 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 14.květen.2018 - 12:18

Hodinky byly jeden den na ruce takže se objevili první pidi mini vlásečnice na sponě. Slevím tedy na konečných 21 999,-.
To na co momentálně nabíjím bude brzy pryč takže tuším že je to poslední sleva pokud to někdo sleduje.

#6 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 20.květen.2018 - 00:04

UP 22 tis.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Longines