Přejít na obsah

Instrument pro ... pro... ani vlastně nevím pro koho :D


NIGHTinGALE

Doporučené příspěvky

Krásný hodinky za 25k dolíků, ale k Carreře se fakt nehodí, spíš bych to tipnul na Rolse se zlatými koly, diamantovými středy a v růžové metalíze.

 

Podle mě toto ani Breitling vůbec nevyrábí, spíš se jedná o nějakou klenostnickou dodělávku.

 

podejte mi někdo kyblík...zlatý Cartier nebo Chopard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

V posledním čísle Watchmagazinu je rozhovor s Petrem Bendlem, středočeským hejtmanem co s manželkou vyženil i Carollinum a jsou tam i fota jeho Breitlingů, zase chlapec nezklamal, kromě jedněch si vybíral / promiň Midlochu/ se vkusem brzdiče houpaček, takže jeho tvrzení v tomto článku že hodinky jsou výraz osobnosti majitele u něj sedí jak p.... na nočník. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledním čísle Watchmagazinu je rozhovor s Petrem Bendlem, středočeským hejtmanem co s manželkou vyženil i Carollinum a jsou tam i fota jeho Breitlingů, zase chlapec nezklamal, kromě jedněch si vybíral / promiň Midlochu/ se vkusem brzdiče houpaček, takže jeho tvrzení v tomto článku že hodinky jsou výraz osobnosti majitele u něj sedí jak p.... na nočník. :notworthy:

:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V posledním čísle Watchmagazinu je rozhovor s Petrem Bendlem, středočeským hejtmanem co s manželkou vyženil i Carollinum a jsou tam i fota jeho Breitlingů, zase chlapec nezklamal, kromě jedněch si vybíral / promiň Midlochu/ se vkusem brzdiče houpaček, takže jeho tvrzení v tomto článku že hodinky jsou výraz osobnosti majitele u něj sedí jak p.... na nočník. :notworthy:
Taky jsem si ho dneska přečetl a doteď jsem si myslel, že Bendl je rozumnej, ale co na těch třech stranách dokázal vypotit, neuvěřitelný ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si ho dneska přečetl a doteď jsem si myslel, že Bendl je rozumnej, ale co na těch třech stranách dokázal vypotit, neuvěřitelný ...

 

Zrovna to čtu... Ten člověk se bez manželky (na kterou se pořád odkazuje) snad ani nevyčůrá... Ale Avenger je pěknej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Velmi pěkně!!! Ještě bych vyzvedl podtržení celkového dojmu drobným doplňkem jako z učebnice. Bez decentního řetízku by se rozhodně tento outfit neobešel. Příprava navíc zabere jen pár minut a hurá na nedělní oběd k Berouskům. Já osobně bych však být tím mládcem raději volil tu první, barevnější variantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dárek pro Midlocha a Cigiho. Snad se vám budou, kluci, líbit :D

Cena mírná... Jen 25.000 dolarů...

 

http://cgi.ebay.com/Breitling-Bentley-Chro...1QQcmdZViewItem

 

...Pre boha!!! Aky to ma priemer.Ved ked si zoberiem priemerny velkost cifernika "u Brajtlu"a pridam k tomu este tu prisernu vydiamantovanu obruc,tak to musi byt velke ako tanierik pod kavovu salku :suicide_anim: :suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...