Přejít na obsah

Planet Ocean


Psuťák

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

prosím o radu. Chtěl bych si pořídit hodinky Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50.00 nebo 2201.50.00.

 

U nás v ČR stojí kolem 80t. V Americe na ebay jsou nové už od 2100$. Jakou mám jistotu, že ty z USA budou originál, pokud taková jistota vůbec existuje. Není risk zaplatit a pak obdržet padělek?

 

Ideální by bylo zaplatit až pak, po ověření pravosti...

 

Lze je pořídit za "americkou cenu" například v Německu, kam si člověk snadno zajede??

 

Moc děkuji za radu, jsem začátečník a nerad bych se nechal napálit.

 

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel je nikde v Evropě za americkou cenu neseženeš, to je realita ...

Jo, jistotu, že bude prodejce solidní a přitom si nekoupíš fejk, tu nemáš ... Podívej se o vlákno vedle např. na authenticwatches.com, který maj jen samý pozitivní reakce na eBay a když se trochu popídíš na netu, ty zkušenosti některejch lidí jsou přímo hrůzostrašný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za informace - na tom webu už opravdu několikrát zklamali - podle referencí.

 

Je tedy výhodnější nakupovat na nějakém DE serveru - jako watch.de nebo uhren-miguel.de a osobně si pro hodinky zajet, nebo je lepší přímo Švýcarsko a to i s daní do EU?? Myslím třeba Zurich...

 

Děkuju, Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval poslední hodinky na www.wempe.de v Drážďanech. Sleva oproti nafoukanýmu monopolnímu Carollinu přes 10k.

Zkus se jich tam zeptat.

 

Tak teď už vím, kdo ty 112ky v Drážďanech vykoupil :thumbsup_anim:

Kamarád se na ně chystal asi měsíc. Dobře mu tak. Kdo pozdě chodí...A s těma cenama máš pravdu. Jen v těch Drážďanech mají o hodně větší výběr, to má to město asi 350.000 lidí. A taky to tam mám blíž než do Prahy od nás z Teplic a dá se tam v klidu zaparkovat v Altmarkt Galerii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čemu byste dali přednost?

1. http://cgi.ebay.com/1969-OMEGA-Seamaster-3...1QQcmdZViewItem

 

nebo:

 

2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...=tab%3DWatching

 

?????

 

Nevěděl jsem, že současné PO měli takovouhle historickou předlohu...

post-1578-1206913060.jpg

post-1578-1206913075.jpg

Upraveno uživatelem New Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu doporučit www.rattrapante.ch, kupoval jsem 10/2007 2200.51.00 za 1.840,- EUR.

 

 

Ahoj,

 

prosím o radu. Chtěl bych si pořídit hodinky Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50.00 nebo 2201.50.00.

 

U nás v ČR stojí kolem 80t. V Americe na ebay jsou nové už od 2100$. Jakou mám jistotu, že ty z USA budou originál, pokud taková jistota vůbec existuje. Není risk zaplatit a pak obdržet padělek?

 

Ideální by bylo zaplatit až pak, po ověření pravosti...

 

Lze je pořídit za "americkou cenu" například v Německu, kam si člověk snadno zajede??

 

Moc děkuji za radu, jsem začátečník a nerad bych se nechal napálit.

 

Petr

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Můžu doporučit www.rattrapante.ch, kupoval jsem 10/2007 2200.51.00 za 1.840,- EUR.

 

Ano, to je krásné avšak v připadě nákupu z CH je DPH takřka 100%, aaaach, ooooch .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Ano, to je krásné avšak v připadě nákupu z CH je DPH takřka 100%, aaaach, ooooch .

 

 

DPH je snad 19%, nebo né? Myslíš snad clo? Ale to taky tolik není...

 

Co jsi měl dnes dobrého k snídani ? :lol2: :lol2:

 

 

Podle mě myslí, že se takřka 100% (rozuměj skoro určitě) bude platit 19-ti% DPH :D

 

to lolohh

 

Malaket je dobrej vůl, co ? :lol2:

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic jsem neplatil, faktura a karta s datumen prodeje šla poštou a na hranicích jsem si dal hodinky na ruku, takhle

mi to nabídnul přímo prodejce prý běžný postup.

 

Ano, to je krásné avšak v připadě nákupu z CH je DPH takřka 100%, aaaach, ooooch .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow
Můžu doporučit www.rattrapante.ch, kupoval jsem 10/2007 2200.51.00 za 1.840,- EUR.

 

 

Nic jsem neplatil, faktura a karta s datumen prodeje šla poštou a na hranicích jsem si dal hodinky na ruku, takhle

mi to nabídnul přímo prodejce prý běžný postup.

 

To značně mění situaci, o individuálním dovozu v Tvém příspěvku nepadlo ani slovo, příště to napiš zřetelně .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď už vím, kdo ty 112ky v Drážďanech vykoupil :thumbsup_anim:

Kamarád se na ně chystal asi měsíc. Dobře mu tak. Kdo pozdě chodí...A s těma cenama máš pravdu. Jen v těch Drážďanech mají o hodně větší výběr, to má to město asi 350.000 lidí. A taky to tam mám blíž než do Prahy od nás z Teplic a dá se tam v klidu zaparkovat v Altmarkt Galerii...

Jojo - zaprkoval jsem tam za 1,60 EUR :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...