Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

Tak to je hodně dobrá spona... já zatím na DSOTM viděl jen keramickou trnovku, překlápěčka je ovšem jiná liga. Fakt super!

 

pockal som si na update :) je to pecka, uplne dokonale hodinky. krasne, lahke, takmer neznicitelne, s datumom a pribehom. co viac si priat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pockal som si na update :) je to pecka, uplne dokonale hodinky. krasne, lahke, takmer neznicitelne, s datumom a pribehom. co viac si priat

Tak tyhle se mi líbí už od chvíle, kdy jsem je viděl poprvé. Bohužel, na normální Moony jsem ještě našetřit dokázal, ale na tyhle už bych v tý sportce vyhrát musel... Musím říct, že pro mne to jsou asi nejkrásnější hodinky. Viděl jsem je jednou naživo a ta keramika má úžasnej lesk, jakej jsem ještě na hodinkách neviděl. Zároveň černý, ale zároveň se jako zrcadlo. Nádhera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tyhle se mi líbí už od chvíle, kdy jsem je viděl poprvé. Bohužel, na normální Moony jsem ještě našetřit dokázal, ale na tyhle už bych v tý sportce vyhrát musel... Musím říct, že pro mne to jsou asi nejkrásnější hodinky. Viděl jsem je jednou naživo a ta keramika má úžasnej lesk, jakej jsem ještě na hodinkách neviděl. Zároveň černý, ale zároveň se jako zrcadlo. Nádhera...

 

veeeeeeelmi trefne

 

ja som ich takisto obchadzal skoro 2 roky... nejako nebolo v rezerve peneži.. ale inak tie hodinky vyzeraju oproti tomu ake su v predajni nazivo asi 1000x lepsie!!!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouho me budete s tema moonama provokovat,ze je za ty bondovky vymenim a bude... :)

Mate to pekny-moc pekny ;)

:lol2: - Moony jsou fajnový,ale mají jednu "malinkatou vadu",že se muší sem tam natáhnout :smile_anim: .

Čéče,já jsem snad natahovací lama ...  ,prostě hroznej nezvyk :unsure:.

 

Strojovna :photo:

post-27300-0-08291900-1528049802_thumb.jpg

post-27300-0-31822800-1528049887.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý druhy den brzo ráno než jdu do práce. Je to už taková rutina, která neomrzí ;)

Jo,tak to máš dobrý.Pravidelný nátah,je základ :smile_anim:.

Já je chtěl právě kvůli tomu natahování už dvakrát prodat.Nejspíš k tomu stejně časem dojde,protože se to "pravidelné" natahování prostě nenaučím a pak najednou čumím,že milé můny nejdou :).Jinak jsou parádní,hlavně na ruce sedí naprosto perfekt - yes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,tak to máš dobrý.Pravidelný nátah,je základ :smile_anim:.

Já je chtěl právě kvůli tomu natahování už dvakrát prodat.Nejspíš k tomu stejně časem dojde,protože se to "pravidelné" natahování prostě nenaučím a pak najednou čumím,že milé můny nejdou :).Jinak jsou parádní,hlavně na ruce sedí naprosto perfekt - yes.

 

To se mi stávalo na začátku, ale pak už jsem si zvykl :). Ja teď hledám bondovky....měl jsem je, ale poslal jsem je dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,tak to máš dobrý.Pravidelný nátah,je základ :smile_anim:.

Já je chtěl právě kvůli tomu natahování už dvakrát prodat.Nejspíš k tomu stejně časem dojde,protože se to "pravidelné" natahování prostě nenaučím a pak najednou čumím,že milé můny nejdou :).Jinak jsou parádní,hlavně na ruce sedí naprosto perfekt - yes.

Fakt? Já se toho hrozně bál a nakonec mě to strašně bavilo a natahoval jsem každý den. Takový rituál :-) Každý den mě byl doporučen kvůli vyšší přesnosti. Chybí mě a navíc ty vaše provokativní fotky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...