Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

Jinak mě farky štveš, že podobný vlákno vyrobíš až v okamžiku, kdy se hodinkově ustaluju a z Omeg mám už jen klasický hesalit moony. Takže ti sem prdnu kromě moonů i bejvalky, na který s láskou vzpomínám.

 

Speedmaster Professional Moonwatch TinTin.

Ty TinTiny jsou prostě parádní. Ještě ti nechybí?

Já jedu klasiku.

post-32685-0-19623500-1524911825_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ty TinTiny jsou prostě parádní. Ještě ti nechybí?

Já jedu klasiku.

Tintiny byly fajn, ale nemám ani řidičák... tak byly ty racing chrona na mě takový nepatřičný :D

 

Chlapi, donedávna byla Omega parta na chmagu jiná v tom, že neměla wristshot vlákno. Teď, když ho má (Farky nevypadá, že by se nechal snadno vypískat), co se domluvit, že by naše vlákno mělo přidanou hodnotu v tom, že se u fotky uvede typ hodinek? Postupně by z toho vznikla obrazová databáze s možností zpětného vyhledávání... to jiná wristshotvlákna nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz tak pekne prosis Martine, tak tez neco pripadam i s nazvama a ref :)

 

Omega Speedmaster 60th Anniversary ref. 311.10.39.30.01.001 + Omega Speedy Tuesday ref. 311.32.42.30.01.001

post-19795-0-92947700-1524941917_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem brownwld
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz tak pekne prosis Martine, tak tez neco pripadam i s nazvama a ref :)

 

Omega Speedmaster 60th Anniversary ref. 311.10.39.30.01.001 + Omega Speedy Tuesday ref. 311.32.42.30.01.001

Paráda. Hlavně ty Speedy Tuesday. Já doufám, že tak v půlce května mi doma přistanou klasický Moony s hesalitem... Plánoval jsem je už k Vánocům, ale nějak se to pozdrželo. Tak doufám, že to konečně vyjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že hodně lidí prostě nezvládalo tolik krásy koncentrované do jednoho vlákna :D - ve všeobecném se to homeopaticky rozmělní a citlivější duše to unesou líp.

 

@ ava: no a teď si to někteří omegáři přejou. Kde je problém? S tímhle přístupem bych byl opatrný. Sám jsem staré přání několika starých členů respektoval a nikdy mě nenapadlo žádné podobné vlákno nevytvořit; když se ale našel nadšenec, který to udělal, o existenci vlákna (které nic neporušuje) myslím rozhodne jen to, zda do něj budou lidé přispívat nebo zda upadne v zapomění.

 

A srovnávat Omegu s Rolexem, jak tu někde zaznělo, je poněkud unfair... Omega měla a má poněkud pestřejší modelové portfolio :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...