Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

No muselo se :-)

Vyska je dost, ale ja si kdysi jako prvni (nepocitaje prvni casio digi) poridil T-touch Expert v titanu. Takze jsem s nima naucil zit, i s tou vyskou. Ted se mi nechce hledat ty mm, ale o moc velky rozdil to nebude.

Vetsi ruka by se sikla, ale precpavat se kvuli tomu nehodlam :-)

Mas k nim i kov nebo jen tuto gumu? Resil jsem to stale dokola ktere a proc bych mel chtit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U PO s výškou je to víc, to ale asi víš, je to 16,2mm což je s pohodlností proti SMP trochu horší, prostě to tak je...

Mel jsem 42 s 2500 i s 8500 .. u těch s 2500 to bylo ještě dobrý, ale s tou 8500 už to bylo moc :(

Ale díky za info, musim je někde zkusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No muselo se :-)

Vyska je dost, ale ja si kdysi jako prvni (nepocitaje prvni casio digi) poridil T-touch Expert v titanu. Takze jsem s nima naucil zit, i s tou vyskou. Ted se mi nechce hledat ty mm, ale o moc velky rozdil to nebude.

Vetsi ruka by se sikla, ale precpavat se kvuli tomu nehodlam :-)

Mas k nim i kov nebo jen tuto gumu? Resil jsem to stale dokola ktere a proc bych mel chtit.

Já řešil pohodlí,ty kaučuky jsou fantastické tedy pro mě, ale každý to má jinak, tahy rozhodně nechci hanit, měl jsem i dřív tahy, ale ta cesta mě přivedla ke kaučukům, navíc je jeden s trnovkou, ten je na SMP fantastickej a ten na PO je trochu tvrdší, ale překlápěčka to trochu kompenzuje. Vidím to tak, že pokud se mi časem po tahu bude stýskat, dokoupím ho, ale nyní nemám potřebu. Na tahu v oceli jsou ty hodinky těžké... Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem 42 s 2500 i s 8500 .. u těch s 2500 to bylo ještě dobrý, ale s tou 8500 už to bylo moc :(

Ale díky za info, musim je někde zkusit

Souhlasím s tebou, ale jak tu píše kolega, dá se zvyknout, rozhodně ty hodinky nejsou vhodné do kvádra pod košili :) Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výška u PO může způsobit menší komfort při nošení, resp. vyšší riziko poškození/odření, naopak

větší průměr (např. 45mm vs 43.5mm) pro mne až takový problém není (jak vzhledem, tak i komfortem nošení).

 

A nové modely Planet Ocean jsou oproti starším vyšší - viz pěkné srovnání

https://www.rolexforums.com/showthread.php?t=247254

 

No a obdobně se zvětšují/zvyšují i Seamastery.

 

U PO pak lze velikost opticky zmenšit rubberem - na kovovém tahu vypadá jejich 45mm výrazně více, než když jsou na gumě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud srovnám cal. 2500 s ostatními kalibry, byl rozhodně na ruce nejpohodlnější, to je jednoznačné.Jen u SMP to není tak markantní..Co se týká velikosti 43,5 s 45,5 rozdíl tam vidím poměrně velký..

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za info o gume. Ted vim ze se ji nebat pripadne, kdyby se naskytla prilezitost.

On ten tah je takovy divny, kdyz se na nej divam, tak stale mi na tom neco nesedi vzhledove.

Vyska je dost, ale treba prave proti zminenym Tissot nepusobi tak divne.

Zvyknout se da asi na vsechno, navic pomalu zjistuji ze zrak se horsi, takze citelnost super, neco jako na Fortis MM bilych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...