Přejít na obsah

Jaké Omegy máte dnes na ruce?


farkyostrava

Doporučené příspěvky

Kluci dík.

 

Axel: v těchto věcech jsem trochu konzerva. Myslím si, že se to brzo přejí (vlnky) stejně tak se mi to stalo s akváčeme. Ze začátku sem byl nadšený no a po čtrnácti dnech už zase tak moc ne. To stejné když jsem se rozhodoval mezi SDGM003 a SARX035, rozhodl jsem se pro čistý ciferník, protože těch "kudrlinek" tam po chvilce bylo až moc. Průhled jsem vyžadoval, když jsem vybíral první hodinky. Dnes už si myslím, že na potápky nepatří. Navíc to dynko je pecka

 

post-21215-0-92614000-1533479142_thumb.jpeg

 

 

Tím neříkám, že ty nové budou špatné, to ani při nejmenším a samotnému se mi moc líbí, ale mám takové tušení, že by se mi to přejedlo. Navíc za současné situace byla částka za nové bondovky pro mě již tak hraniční a nové budou stát ještě víc. Méně je prostě někdy více. Já jsem spokojen.

post-21215-0-47911300-1533479340_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 9,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

S Moonama na nákupech. Ještě, že maj v těch obchoďácích klimatizace, protože na ulici je to peklo. Jinak jsem u Dušáka měl na ruce keramický Dark side of the Moon a znovu jsem se ujistil, že kdybych vyhrál ve sportce, byla by to jedna z prvních investic. Ty orloje jsou prostě dokonalý.

post-39962-0-27546900-1533643176_thumb.jpg

Upraveno uživatelem VojtaJ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...