Přejít na obsah

Quo vadis?


Bert

Doporučené příspěvky

Nemám z toho dobrý pocit. Člen s nickem JoyStick tady během pár hodin prodá fake rubber s nápisem omega, a někdo (někteří) jej během pár hodin koupí. Inzerát zamkne, a teď je ten inzerát už v uzavřených. Řešíme tady kdejakou pí-ovinu, ale že se tady obchoduje s fejkama nám jaksi uniklo.

 

Apeluji tímto na členy Chronomagu: prodávat fake je trestné, kupovat fake je chucpe. Tak se toho, prosím, držte. A ten, kdo padělky od JoySticka koupil, ať se na to vykašle.

 

Do JoySticka se dál nenavážím, schytal ode mne BAN, číst to tady ale může, tak snad nám to na širokém fóru za pár dní vysvětlí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

No, před časem tady spousta lidí kvitovalo fejková pouzdra na Igeny. Byl jsem jeden z mála, kdo se ozval. Vlastně možná jediný. Mody to moc nezajímalo. Děláme si to sami. 

 

Jinak samo, že tohle se tady tolerovat nesmí a ten, kdo to koupil, ať mu pod tím shnije ruka :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strapy jsem koupil ja vicemene z nudy, na noseni to nejspis nebude bo by to byla ftakovina, voče za kilo s fejk remenem. Mnohem vic mi v inzerci v posledni dobe vadi nejruznejsi ksindly typu Tissel a dalsi radoby no name rolady za 5 litru. Takze zadnej strach Berte, padelky jsou v dobrych rukou, ktery je dal nepusti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedim na pivu, jinak bych asi nereagoval, inzerat jsem nezaznamenal, ale jestli jses si jist fake nabidkou, neslo tomu zabranit hned? resp. jses si jistej? no asi ano, kdyz to pises. ale co ja vim, je to vsude, chnmgu se to nevyhne, cim vic lidi, tim vic... tohle ukocirujou jenom modi a diky za ten vykrik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimo jiné prodával před naplněním podmínek prodeje. To je taky špatně.

Edit: chybka.

Zrovna jsem na to tez koukal. Ale tohle se neda poradne uhlidat, to by se z toho musel sibir po..at- rozklikavat kazdej prodejni inzerat a zkoumat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedim na pivu, jinak bych asi nereagoval, inzerat jsem nezaznamenal, ale jestli jses si jist fake nabidkou, neslo tomu zabranit hned? resp. jses si jistej? no asi ano, kdyz to pises. ale co ja vim, je to vsude, chnmgu se to nevyhne, cim vic lidi, tim vic... tohle ukocirujou jenom modi a diky za ten vykrik

 

Ano, stopro fake, za chvíli pryč. Odkaz nedám, odkazy na fake sem nepatří. Já jsem přišel zkrátka pozdě. Prodejce dokonce napsal cosi jako "neorigo" .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl tak v tomhle mám asi taky prsty... JoyStick se mě ptal na fake rubber, který jsem kdysi zadara dostal a ze zvědavosti ho zkoušel na moonech, abych zjistil, zda na ně budou obecně pasovat gumy pro PO 42. Potvrdil jsem mu, že ten jím vybraný na Ebay je pravděpodobně totožný s tím mým.

 

Že půjde fake guma do prodeje mne ale nenapadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti nevim, jeste dat takovej kometar fejkari, to uz je trosku za hranou nee?

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/116098-joystick/&do=findComment&comment=2131047

 

 

Vsecko jak se slusi a patri, jen tak dal! ;) diky za kseft

 

 

Strapy jsem koupil ja vicemene z nudy, na noseni to nejspis nebude bo by to byla ftakovina, voče za kilo s fejk remenem. Mnohem vic mi v inzerci v posledni dobe vadi nejruznejsi ksindly typu Tissel a dalsi radoby no name rolady za 5 litru. Takze zadnej strach Berte, padelky jsou v dobrych rukou, ktery je dal nepusti.

 

 

Vsecko jak se slusi a patri, jen tak dal! ;) diky za kseft

 

 

Vsecko jak se slusi a patri, jen tak dal! ;) diky za kseft

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beeman, fejkaři? Nepřipadá mi, že JoyStick je fejkař. Kšeft proběhl přesně dle domluvy. Už jsme si o tom s JoyStickem psali, vyjádřím se teda i zde, nepochybuju, že posléze tak učiní i on. Jakmile jsem zahlédl inzerát, psal jsem JoyStickovi, že je beru, nějak jsem si neuvědomil, že jsou FEJK, protože v inzerátu stálo neorigo, což jsem si vyložil jako "no name" rubber, který se tu čas od času objevujou. Z fotek v inzerátu, kde už byly vidět nápisy "Omega", a kde bylo napsáno něco jako "pro ilustraci" mi nedošlo, že to jsou právě tyto konkrétní vyfocené kusy. Moje blbost. Když jsme se sešli, ještě jsem se na to ptal, načež mi JoyStick dle pravdy odpověděl, že jsou FEJK, vzal jsem je i tak - aspoň je vyzkouším, nasadím, porovnám s originálem, co mám doma, ostatně do toho nikomu nic není co s nimi. Nosit je ale nebudu bo jak jsem psal výše. Postupně mi to celé docházelo. Fejky na forum nepatří, jasná věc, s tím samozřejmě souhlasím. JoyStick banána dle mého dostat nemusel, stačilo, kdyby mu to Bert prostě smazal a poslal SZ. Natož tohle vlákno. Díky tomuhle všemu jsem ty strapy ani nevyndal z obálky. Takže za mě, že jsem koupil FEJK je moje blbost a ano, ten kšeft proběhl bez problému. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc mi k tomu tvemu vysvetleni nesedi to: Vsecko jak se slusi a patri, jen tak dal! ;-)

 

pro pristi generace to muze byt minimalne matouci ;-)

 

EDIT: ackoliv to tvoje vysvetleni dava smysl a dokazu se vzit do tve kuze a rozumim tomu a nejakym zpusobem te to i omlouva..  taky uz jsem kdysi neco podobneho provedl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@beeman, fejkaři? Nepřipadá mi, že JoyStick je fejkař. Kšeft proběhl přesně dle domluvy. Už jsme si o tom s JoyStickem psali, vyjádřím se teda i zde, nepochybuju, že posléze tak učiní i on. Jakmile jsem zahlédl inzerát, psal jsem JoyStickovi, že je beru, nějak jsem si neuvědomil, že jsou FEJK, protože v inzerátu stálo neorigo, což jsem si vyložil jako "no name" rubber, který se tu čas od času objevujou. Z fotek v inzerátu, kde už byly vidět nápisy "Omega", a kde bylo napsáno něco jako "pro ilustraci" mi nedošlo, že to jsou právě tyto konkrétní vyfocené kusy. Moje blbost. Když jsme se sešli, ještě jsem se na to ptal, načež mi JoyStick dle pravdy odpověděl, že jsou FEJK, vzal jsem je i tak - aspoň je vyzkouším, nasadím, porovnám s originálem, co mám doma, ostatně do toho nikomu nic není co s nimi. Nosit je ale nebudu bo jak jsem psal výše. Postupně mi to celé docházelo. Fejky na forum nepatří, jasná věc, s tím samozřejmě souhlasím. JoyStick banána dle mého dostat nemusel, stačilo, kdyby mu to Bert prostě smazal a poslal SZ. Natož tohle vlákno. Díky tomuhle všemu jsem ty strapy ani nevyndal z obálky. Takže za mě, že jsem koupil FEJK je moje blbost a ano, ten kšeft proběhl bez problému. 

 

A je to tady zase. Proč máte všichni pořád potřebu kritizovat MODy? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc mi k tomu tvemu vysvetleni nesedi to: Vsecko jak se slusi a patri, jen tak dal! ;-)

 

pro pristi generace to muze byt minimalne matouci ;-)

 

 

... Postupně mi to celé docházelo. ..a ano, ten kšeft proběhl bez problému. 

 

Asi tak. Rychle jsem mrkl jake ma hodnoceni nez jsme se sesli - same kladne, fotky postuje pekny speedy, na ruce mel milgausy... takze nemyslim ze fejkar kvuli blbymu strapu. Cili muj zaver pro generace budouci je ze 1) JoyStick leta pane 2018 proste jeste dostatecne nenasal coby novacek zdejsi atmosferu, aby vedel co do inzerce a co ne a za 2) Kdojinej vobcas rychlejs jedna nez mysli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...