Přejít na obsah

Quo vadis?


Bert

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Já nemám potřebu do všeho mluvit. Mně jen neskutečně vadí vaše potřeba kritizovat většinu rozhodnutí MODů. Je to jeden z důvodů, proč už MOD nejsem. A jestli jsi si nevšiml, tak jsem do ničeho nemluvil, jen jsem reagoval na tvoji kritiku Bertova rozhodnutí.

Tys do niceho nemluvil, jen mas opet nutkavou potrebu karat nekoho za to, ze si dovolil vyjadrit svuj nazor. Cim konkretne kolega kdojinej berta kritizoval? To nemuze napsat, co si mysli o jeho rozhodnuti, nota bene ve vsi slusnosti? Tohle je forum, diskutuje se tu, nekdy slusne, nekdy neslusne, to je spatne? Pokud te tak hrozne zveda ze zidle fakt, ze nekdo nesouhlasi s nazorem nekoho jinyho a ma kule na to, aby to napsal, je dobre, ze toho moderatora uz nedelas. Kecy o tom, ze mod ma vzdycky pravdu, se tu probiraly za posledni rok stokrat. Praxe ukazala pravej vopak. Ty a Kamil jste toho zarnym dukazem. Kdo si dovoli tvrdit neco jinyho, je dle vasich slov ubozak. Bert dokaze premejslet a komunikovat, stejne jako treba sibir. Nestrka nos tam, kde ho neni treba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tittusi, jakou regulací? Ty vážně považuješ za správné prodávat fejky? Nezapoměň prosím, že Tvá svoboda a práva končí tam, kde začínají svoboda a práva jiného. Prodej fejků je mimo jakoukoli pochybnost zásahem do práv třetích osob.

 

Sorry, to bylo spíš na Marhiho, ten zmiňoval nějakou regulaci. Vypadla mi citace jeho příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tys do niceho nemluvil, jen mas opet nutkavou potrebu karat nekoho za to, ze si dovolil vyjadrit svuj nazor. Cim konkretne kolega kdojinej berta kritizoval? To nemuze napsat, co si mysli o jeho rozhodnuti, nota bene ve vsi slusnosti? Tohle je forum, diskutuje se tu, nekdy slusne, nekdy neslusne, to je spatne? Pokud te tak hrozne zveda ze zidle fakt, ze nekdo nesouhlasi s nazorem nekoho jinyho a ma kule na to, aby to napsal, je dobre, ze toho moderatora uz nedelas. Kecy o tom, ze mod ma vzdycky pravdu, se tu probiraly za posledni rok stokrat. Praxe ukazala pravej vopak. Ty a Kamil jste toho zarnym dukazem. Kdo si dovoli tvrdit neco jinyho, je dle vasich slov ubozak. Bert dokaze premejslet a komunikovat, stejne jako treba sibir. Nestrka nos tam, kde ho neni treba.

Bohužel právě o tom to je. Jednou nějak vzniknou MODi - buď volbou nebo jmenováním. Každopádně potom už tu jsou a řídí určitou komunitu podle nějakých daných pravidel. A je na nich, aby komunita fungovala a nastavená pravidla byla dodržována. Zbytek komunity by měl jejich rozhodnutí respektovat, jinak by vzniknul postupně v komunitě chaos a celé by se to rozpadlo a nakonec zaniklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle, takze vlastne takova mala diktaturka, jo? Tohle mi regulrne evokuju minulej rezim, sorry. Hele, tady se dejou nejaky revolty, pokusy o sesazeni modu? Vyjadrit vlastni nazor je snad uplne prirozeny, nebo opravdu cejtis potrebu za to hned nekoho napadat? V pravidlech stoji, ze je moderator neomylnej a nedotknutelnej? Ze kazdej, kdo si mysli neco jinyho, ma drzet hubu? Nebylo by treba lepsi si ten nazor, pokud neni uplne zcestnej, vyslechnout a az pak diskutovat? Pripada ti, ze tu nekdy byl nekdo z modu vylozene napadan, nebo pranyrovan za svoje rozhodnuti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle, takze vlastne takova mala diktaturka, jo? Tohle mi regulrne evokuju minulej rezim, sorry. Hele, tady se dejou nejaky revolty, pokusy o sesazeni modu? Vyjadrit vlastni nazor je snad uplne prirozeny, nebo opravdu cejtis potrebu za to hned nekoho napadat? V pravidlech stoji, ze je moderator neomylnej a nedotknutelnej? Ze kazdej, kdo si mysli neco jinyho, ma drzet hubu? Nebylo by treba lepsi si ten nazor, pokud neni uplne zcestnej, vyslechnout a az pak diskutovat? Pripada ti, ze tu nekdy byl nekdo z modu vylozene napadan, nebo pranyrovan za svoje rozhodnuti?

Pokud máš problém s rozhodnutím moderátora, napiš mu SZ, vyjádři vlastí názor  a pobavte se o tom. Není nutné kvůli každé pitomosti svolávat veřejnou demonstraci.  Nevím o tom, že by se tady konaly popravy jak je v diktaturách celkem běžné ... zato napadání a pranýřování modů  jsem tady zaregistroval mockrát, zvlášť poslední dobou. I ta revolta tady nějaká byla...Žasnu, že Tys to nezaregistroval... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja zasnu nad tim, ze tu clovek nemuze slusne napsat svuj nazor, aniz by za to dostal pres prsty...

Někdo napíše názor, někdo jiný se k tomu vyjádří a napíše svůj názor. Podle mého jde o diskusi. To je to, co přece chceš. Nebo když má někdo jiný názor, není to názor, ale ,,přes prsty"?  Žasnu ještě víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem za sebe rád že tu modi jsou ač každý jiný. Bez pravidel je anarchie a té je na netu dost. A za sebe bych tu nechtěl mít ani tu fejkovou sponu nebo gumu. Doufám a věřím že fejkový hodinky se tu neprodávají díky práci moderátorů a celého členstva a u věcí jako je spona atd. a nebyl bych si jistej bych se ptal asi známých ověřených členů na jejich názor k danému artiklu. Za fejkový hodinky bych dal ban i na dejchání a za fejkovou gumu na 3 měsíce.

 

Díky všem modům že se snaží každý dle svého a díky všem co se tu chovají slušně (což podle mne bude mlčící valná většina a velká část kecajících členů).

 

Slunce v duši a veselý ciferníky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohajeho, fakt se ty dva smradlavý kusy čínský gumy zvrhly v další diskuzi?

 

Občas by to chtělo nazout nepohodlný americký bagančata a vyvětrat ty dva roky nepraný kalhoty na čerstvým vzduchu někde venku.

 

Je tam hezky, první máj, třeba by pak nevznikaly diskuze o hovnech, práci moderátorů, konspirační teorie o prodejích, zprávách a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straspole, stejně jako mohl použít třeba MOD SZ, že? Když už jsme u těch veřejných demonstrací, podíval bych se prvně, kdo tohle vlákno založil.

Každopádně se tu imho dělá velbloud z komára, borec s tím evidentně nekšeftuje ve velkém. Inzerátů s 'aftermarket' a 'neorigo' díly tu byly mraky a nic se nedělo.Podle mne není v MODích silách posuzovat každý obrázek, zda je něco origo nebo ne a Bertova snaha o čistotu fóra pomocí okamžitých banů je dovedena v tomhle případě ad absurdum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, moje drahá polovička je holka z dědiny a říká "Čím víc se hovno rozmazává, tím víc smrdí"...

 

Už poněkolikáté tady (naprosto zbytečně) veřejně ventiluješ něco co navěky mělo zůstat jen mezi Vámi moderátory a po čem je ostatním diskutujícím s prominutím prd. I v nejlepších a nejdemokratičtějších právních systémech může dojít k přehmatům a nebo přehlídnutím, protože i takové provozují jenom lidi - a právě proto je Vás víc, abyste si případné chyby mohli vyříkat mezi sebou ve skupinových SZ. Veřejné sebemrkačství bohužel vede jen k tomu, že se do Vaší práce "en bloc" začnou navážet "anarchisti z povolání", kteří o moderování sice vědí prd, ale vyhraněný kritický názor mají spolehlivě na všecko a pro sprosté slovo nejdou daleko. Pár modů (které osobně považuju za slušné lidi, ať už mě měli rádi nebo ne) už se kvůli tomu v posledních měsících nechalo zbytečně rozhodit a s funkcí sekli - a stejně jako u nich mi nepřipadá že Ty, kolegové Tikal a nebo Sibiř byste na tom morálně byli tak zle, abyste se nám tu museli svlíkat do trenek a podrobovat zdrcující sebekritice  :speak_cool:

 

Tož tady tu plkárnu (spolu s podobně nešťastným vláknem o prodeji) proboha zamkněte a smažte, na oznámení o banech nechte (tak jako na jiných fórech) připíchnuté a pro veřejnost zamčené vlákno někde dole v provozní sekci - a kdo bude mít problém, ať použije tlačítko "report.pngNahlásit" :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Straspole, stejně jako mohl použít třeba MOD SZ, že? Když už jsme u těch veřejných demonstrací, podíval bych se prvně, kdo tohle vlákno založil.

Každopádně se tu imho dělá velbloud z komára, borec s tím evidentně nekšeftuje ve velkém. Inzerátů s 'aftermarket' a 'neorigo' díly tu byly mraky a nic se nedělo.Podle mne není v MODích silách posuzovat každý obrázek, zda je něco origo nebo ne a Bertova snaha o čistotu fóra pomocí okamžitých banů je dovedena v tomhle případě ad absurdum.

Jojo, já to četl důkladně, a teď ještě jednou. Jasný vzkaz pro všechny, jasně formulovaný názor moderátora, určený nikoli do SZ, ale do veřejného prostoru. Za mne v pohodě. Na toto opravdu MOD neměl důvod použít SZ , na další diskusi v moderátorském týmu jistě podle mého diskuse jela a kousek jsme jí - asi neradi- i četli...

S velbloudem a komárem to beru a máš pravdu. Ale i velbloudovi dokáže hejno protivných komárů znepříjemnit život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...