Přejít na obsah

Breitling Aerospace nebo Evo?


Doporučené příspěvky

Zdravím místní odborníky a prosím o pomoc s výběrem, narozeniny se blíží a já se nemůžu rozhodnout, který kousek mi bude hovět příštích pár měsíců nebo let na ruce.

 

Mám rád Breitlingy a mám rád kombinované ciferníky, takže Aerospace jsou jasnou volbou, jen si nemůžu vybrat které :-) Další požadavky jsou:

- velikost max 42-43mm

- titanové pouzdro a tah

- černý ciferník

- superquartz B79

- podsvícení.

 

Zdálo se, že EVO jsou jasná volba, ale pak jsem narazil na starší model Aerospace/Avantage (07-13) a zjistil jsem, že designově se mi líbí o trochu víc, protože mají takový jednodušší ciferník.

 

Ale - nepodařilo se mi dopátrat, jestli mezi nimi není nějaký zásadnější rozdíl, mimo designu? Eva jsou o milimetr větší, ale to je pro mě spíš mínus, na mojí ruku už to bude na hraně. Takže zatím preferuju spíše starší model, ale nechci přijít o nějakou zajímavou funkci novějšího modelu, pokud nějakou má. Je něco takového, kvůli čemu by stálo za to připlatit si za Eva?

 

post-61004-0-60913800-1525165462_thumb.jpg

starší model

post-61004-0-28903600-1525165465_thumb.png

novější model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsvícení LCD - kvůli kterému jsou ovšem novější modely o to hůř čitelné pasivně. 

Ručky + luminiscence - u starších modelů mi přijdou funkčnější a rozměrově vhodnější.

Ale 1000 lidí, 1000 názorů, každý máme jinak velkou ruku a každému sedí něco jiného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě nemastný neslaný oboje, ale to jen proto že brácha má objednané Cockpit 50 a máme je už dost ošahané:-) Super záležitost a na ruce těžce na pohodu i přes strašidelnou velikost....Zkus je, budeš koukat, cestovatelský nástroj jak má být :-)

post-364-0-34054100-1525440362_thumb.jpg

post-364-0-11302000-1525440380_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě nemastný neslaný oboje, ale to jen proto že brácha má objednané Cockpit 50 a máme je už dost ošahané:-) Super záležitost a na ruce těžce na pohodu i přes strašidelnou velikost....Zkus je, budeš koukat, cestovatelský nástroj jak má být :-)

 

okouknout je můžu, díky za tip, ale té velikosti se hodně bojím a proto jsem koukal spíše na ty Eva..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty otazky byly na moje tvrzeni,ze eva jsou lepsi...za me proste jo-jak cifernik-tak i velikost (starsi byly mensi a hrozne lehky-vubec jsem je necitil na ruce-pro nekoho vyhoda,ale za me ne...)

Franta je ma ode me a co si pamatuju-byl to starej hodinkosexual (chapej-stridal ty hodinky jak ponozky) a tyhle mu vydrzely...

Takze asi tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U me je to jasne - eva jsou pro inteligenty ( mel jsem je a jejich nastaveni i presto, ze jsem mel navod v cj, jsem proste uspokojive nezvladl, ano vim, jsem jantar co to neumi), takze cockpit 50 by ted byla ma volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky všem za zkušenosti

 

Ty otazky byly na moje tvrzeni,ze eva jsou lepsi...za me proste jo-jak cifernik-tak i velikost (starsi byly mensi a hrozne lehky-vubec jsem je necitil na ruce-pro nekoho vyhoda,ale za me ne...)
Franta je ma ode me a co si pamatuju-byl to starej hodinkosexual (chapej-stridal ty hodinky jak ponozky) a tyhle mu vydrzely...
Takze asi tak :)

 

Rozdíl ve váze by mi asi nevadil a ani ve velikosti, mám štíhlé zápěstí a oboje je ok (ale ty b50 už jsou asi moc)

 

s nastavením si myslím taky poradím :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jasně, vteřinovka trochu mrzí, ale asi ji přežiju

Jen ti nasazuji trochu broučka :-) Evo jsou příjemná záležitost a mám je v poormans verzi od Tag Hujera. Ale Cockpit je úplně jinej levl, ta věc má strašně uživatelsky příjemných funkcí, vibruje, píská, ručičky jsou jak smyslu zbavený, vteřinovka například při odpočtu času běží zpět, svítit si s nimi v noci můžeš pomalu na cestu, extrémně přesné, no strašný mazec. Za mě to kompenzuje pro mě zásadní nevýhodu a to je dobíjení. Ta věc ale potřebuje strašně elektriky a jinak to prostě nešlo. No jak myslíš no :-) :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...