Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

hladam nieco o hodinkach Camel

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 lecram

lecram

Začátečník

• Members
  • 1 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Camel Trophy

Publikováno 15.květen.2018 - 13:23

dobry den,rad by som sa nieco dozvedel o hodinkach Camel Trophy. Su to stare legendarne hodinky z minulej ery,ktore sa bezne predavali v specializovanych predajniach po celej republike. Mam tieto hodinky uz cca 35-40 rokov,sluzili mi doteraz viac ako dobre,ale mal som mensiu nehodu,totiz hodinky mi spadli v kupelni z pracky a odvtey mi prestavaju ist. jedna sa o hodinky z automatickym natahovanim a kedze som navstivil opravara hodin  v Bratislave dival sa na mna ako puk a hovoril daco v tom zmysle,ze Oni opravuju iba hodinky na baterku,asi myslel vymenu baterky nakolko tiez tvrdil,ze baterkovy strojcek je neopravitelny a musi sa vymenit a to iste tvrdil o tychto automatoch,vraj treba vymenit cely werk,ale nemaju suciastky,treba to vraj objednat a cena by prevysovala cenu novych hodiniek. Chcel by som touto cestou ziskat daku radu,alebo typ na dobreho hodinara,ktory by mozno vedel pomoct. Pripadne by som tieto hodinky i ked z tazkym srdcom predal. Je k nim original plechova kazeta aj doklad o kupe. Dakujem,Cisarik

marcelcisarik@gmail.com

Bratislava

#2 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 2 624 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 15.květen.2018 - 13:26

skus sa spytat hodinara na Haanovej v Petrzalke.