Přejít na obsah

Flightmaster only


IWCmann

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Kniha je doma. Způsob dodání kurýrem ale raději nebudu komentovat, protože tak se snad ani prase nechová. Kníhu jsem objevil náhodou dnes odpoledne položenou za zídkou u domu vedle popelnice. Žádné avízo, mail ani sms. Takovou doručovací službu bych poslal do zadele. :giljotiini:

 

Prodejce knihu zabalil pouze do ne příliš silného kartonu, takže se divím, že to přežila bez nějaké úhony. 

 

 

Ale kniha sama o sobě je super. :clap: Ač o flightmasterech mám určité povědomí, jedny taky vlastním, tak těch nuancí a věcí kolem - o tom jsem vůbec neměl páru. Z toho pohledu je kniha velice přínosná. Např. jsou tam ukázány rozdíly mezi původními a servisními díly.

 

Parádní velkoformátové fotky, přehled všech variant modelů, od strojků po tahy. Geneze vzniku vč. prototypů. Prostě zcela vyčerpávající informace. A už jsem našel svůj svatý letecký grál :).

 

post-27970-0-83915300-1527540568_thumb.jpg

post-27970-0-85016700-1527540580_thumb.jpg

post-27970-0-91689300-1527540598_thumb.jpg

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jo, rostou. Když jsem psal o Flightmasterech článek, byly na prodej dvoje zlaťáky. Oboje jako nové. Krása. Cena, pokud si pamatuju, byla někde 600 tisíc a 800 tisíc. Flightmastery jsou nádherné hodinky. Bohužel netrefily dobu.  

 

EDIT: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83369-omega-flightmaster/?p=1411043

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...