Přejít na obsah

Fotka

Nikon D800

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 viking

viking

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 261 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 17.květen.2018 - 12:59

Prodam full frame Nikon D800, velmi zachovala, 100% funkcni, vcetne prislusenstvi (popruh, krytka, manualy, krytka na display, nabijecka apod.). Cena 27 tis. Kc. V pripade zajmu prodam i Nikkor 50mm 1.8. Nejlepe osobni predani v Praze, pripadne domluva. Tel. 777-456-046.

Přiložený soubor (y)

#2 Peta-Biker

Peta-Biker

ŠTAJGR

• Member_50
  • 4 455 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 17.květen.2018 - 14:00

Stav zaverky? Krabice je?

ฅʕ•̫͡ᴥ•ʔ       

_______

Na konci cesty...

#3 viking

viking

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 17.květen.2018 - 14:48

Krabice je, stav zaverky presne neznam, zjistim. Hruby odhad je pres 100 tis.

#4 JendaM

JendaM

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 275 příspěvků(y)

Publikováno 17.květen.2018 - 15:10

tohle funguje... https://www.camerashuttercount.com/

#5 Cyber

Cyber

Megazávislák

• Member_50
  • 3 942 příspěvků(y)
  • Bydlí:tak nějak všude

Publikováno 17.květen.2018 - 16:56

Krabice je, stav zaverky presne neznam, zjistim. Hruby odhad je pres 100 tis.

Ve vší úctě, počet cyklů záverky je taková posvátná kráva, všichni to uctívají ale k ničemu ten údaj není.

Závěrka v absolutní většině případů morálně přežije fotoaparát a nic neříká o tom, kolika hodinám času je  vystaven čip,

ani v jak vlhkém nebo suchém prostředí byla kamera používaná, nebo skladovaná.  A už vůbec nic neříká o otřesech, prachu a neodborném servisu.

Ke koupi secondhand fotáku je potřeba zkušenost a důvěra mezi prodávajícím a kupujícím, nikoli prográmky co počítají nějaké cvaky.

Nepoužívám tapatalk, takže mi z něj nepiště, díky :)

#6 vietor007

vietor007

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 347 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, IWC, Omega, Rolex

Publikováno 17.květen.2018 - 17:02

To je asi ako u aut stav km. Jasne ze to nepopisuje stav dokonale ale ake take voditko to byt moze.

#7 Cyber

Cyber

Megazávislák

• Member_50
  • 3 942 příspěvků(y)
  • Bydlí:tak nějak všude

Publikováno 17.květen.2018 - 20:00

To je asi ako u aut stav km. Jasne ze to nepopisuje stav dokonale ale ake take voditko to byt moze.

Absolutně nemůže. Foťák po umělci co točil videa na youtube o životě motýlů v tropech, který má "nacvakáno 1.000" bude technicky v horším stavu, než u někoho kdo nafotil 200.000 záběrů reprodukčních fotkek ze stativu. Výměna závěrky je zlomkem ceny výměny třeba zoxidované desky, nebo objektivu po pádu. Ale stejně se kolem počtu záběrů závěrky tančí jak kolem posvátného ohně za plodnost rodu :)

Nepoužívám tapatalk, takže mi z něj nepiště, díky :)

#8 viking

viking

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 17.květen.2018 - 23:40

to Cyber: diky, ma slova.

Jinak se omlouvam, udaj jsem mel uvest hned v puvodnim inzeratu. Vkladal jsem ho behem pracovniho procesu kdy jsem nemohl kontrolu provest. Je to 136.800. Jinak jsem druhy majitel, ale prvniho dobre znam (v ramci sirsi rodiny) a muzu se zarucit za dobre zachazeni. Proto bych, v pripade zajmu, nejradeji osobni setkani, kdy je mozne nezavazne odzkouseni. Jinak duvod prodeje je ten, ze jsem majitelem dvou full frame a jedna uz konecne musi z domu.