Přejít na obsah

Fotka

CERTINA DS by MICHAEL DOOHAN

LIMITKA 808/1000 CHRONOGRAF AUTOMATIC

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 371 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 17.květen.2018 - 19:52

Kamarád mně svěřil k prodeji hodinky bez krabice a dokladů. Původní tah je zkrácený na ruku 18cm+, dílky tahu nejsou. Chronograf Certina DS v limitované edici motocyklového závodníka Michaela Doohana. Číslo 808/1000. Hodinky jdou dobře, stopky spouštějí, načítají a nulují tak, jak mají. Hodinky byly vyrobeny kolem roku 1995. Průměr pouzdra je 41mm, měřeno bez korunky a tlačíek. Šroubovací korunka, safírové sklíčko, kalibr Valjoux 7750. Případnou transakci budu realizovat já, hodinky mám u sebe. Cena 17000 CZK platí při osobním převzetí na Praze 4. Pošta v rámci ČR + 80 CZK. Vše ostatní prosím formou sz.

Přiložený soubor  P1080292.JPG   158K   157 Počet stažení

Přiložený soubor  P1080293.JPG   156,5K   140 Počet stažení

Přiložený soubor  P1080294.JPG   172K   108 Počet stažení

Přiložený soubor  P1080295.JPG   155,5K   102 Počet stažení

Přiložený soubor  P1080297.JPG   152K   93 Počet stažení

Přiložený soubor  P1080296.JPG   173,5K   88 Počet stažení

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#2 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 371 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 22.květen.2018 - 07:53

16 000czk

UNIVERSAL GENÉVE

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#3 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 371 příspěvků(y)

Publikováno 5.červen.2018 - 09:09

15 500 CZK

UNIVERSAL GENÉVE

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:LIMITKA 808/1000, CHRONOGRAF, AUTOMATIC