Přejít na obsah

Vystezejkovac - limitka


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 806
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...

zdravim vsechny a zacnu hned zpravou neprijemnou: bohuzel muj kun se k zhotoveni alespon prototypu nejak nema, netlacil jsem na nej, jenom jsem se obcas pripomel, i jednou na pivko vytahl, ale cim dal mi bylo jasnejsi, ze je to pro nej vetsi sousto, nez si nejspis myslel. Jako vyrobit by vyrobil, ale jelikoz jsem pozadoval preciznost a prvotridni zpracovani, asi se toho lekl. Jako nerekl jeste NE, ale ja osobne to u nej uz nevidim.

 

Bylo leto, spousta zabavy a malo casu, nepidil jsem v jinych vodach, stejne vsichni uzivali leta a jenom bych se nabehal. Tento mesic byl jeste po lete docela hekticky, co se tyce pracovnich povinnosti, ale jiz se vse sklidnilo a ja muzu zacit venovat casu necemu smysluplnemu.

 

Takze da se rict, ze zacinam na zelene louce a to hledanim vyrobce, jako prvni vyzkousim zkontaktovat Elton, byl jsem tam na dni otevrenych dveri a bylo mi to mistnima doporuceno. Zde je ale velkou neznamou a taky nejspis showstoperem cena, ale co uz za optani nic nedam.

 

Samozrejme budu hledat i jinde, verim, ze nakonec budu uspesny a sezenu vyrobce s dobrym pomerem cena/kvalita.

 

Chci to hlavne pro sebe a v danej moment je uplne jedno, jestli necham vyrobit 1ks nebo 100ks, proto tento "projekt" neusne, dokud nebude realizovan,

 

Nechci a nemohu slibit zadny termin, v techto vodach plavu poprve a jelikoz tlacime na cenu, nejakou chvilku vyhledani optimalniho vyrobce zabere.

 

Diky a kdo vytrva, verim, ze nebude litovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky me to na malou chvilku napadlo, ale obavam se, ze by to byla darda, tak jsem to hned zavrhl :-(

samo za zeptani nic nedam, tak se precejenom pokusim sesmolit poptavaci dopis, ale porad nemam vykres, ktery by to nejspis k dopisu chtelo prilozit

v planu mam puvodne detaily a vykres resit s vyrobcem po hrubem naceneni a odsouhlaseni ceny mistnim osazenstvem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

taky me to na malou chvilku napadlo, ale obavam se, ze by to byla darda, tak jsem to hned zavrhl :-(

samo za zeptani nic nedam, tak se precejenom pokusim sesmolit poptavaci dopis, ale porad nemam vykres, ktery by to nejspis k dopisu chtelo prilozit

v planu mam puvodne detaily a vykres resit s vyrobcem po hrubem naceneni a odsouhlaseni ceny mistnim osazenstvem 

 

Nejako to tu zakapalo. Sú nejaké novinky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...