Přejít na obsah

Farer Watch


Adamoo

Doporučené příspěvky

Podarený angilcký dizajn v podaní Farer. Myslím že branding zvládli pekne. Taktiež prevedenie hodiniek je zaujímavé. Ponechali si to najlepšie zo sveta microbrandov a to najlepšie zo sveta zavedených značiek. Teda zaujímavý neokukaný dizajn + swiss made + ETA. 

 

Čítal som niekoľko recenzií a všetky sa zhodli, že aj pri danej cene vyše 1000E , sú to výborné hodinky. Takže s kvalitou by problém nemal byť. Značka funguje už pár rokov a základňa kupcov sa zväčšuje takže predpokladám, že sa po nej nezľahne zem ako po niektorých microbrandoch. Neviem, kto presne je ich cieľová skupina ale určite do nej patrím lebo mi dosť padli od oka. Konkrétne model Hudson s modrým cifrom. 

 

37mm diameter, výška 8.3, ETA 7001 Top Grade.

 

Recenzia: http://wornandwound.com/review/farer-stanhope-exclusive-first-review/

 

 

Farer_37mm_Hand_Wound_Hudson.JPG?format=

 

FARER_STANHOPE_CASE_6.jpgFarer-Hand-Wound-Watch-gear-patrol-full-Farer_37mm_Hand_Wound_Lansdell.JPG?formafa17.jpg1024x524-37MM_HUDSON1_1024x1024.jpg?v=15

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omluva za duplicitu. Vyhľadávač nenašiel uvedené témy. 

 

Každopádne, videli ste niekto nejaký model od Farer na živo ? Moc by ma zaujímali dojmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak Farer nedávno odtajnil novou kolekci chronografů a za sebe musím přiznat, že se mi dost zamlouvají.

 

Farer-Mechanical-Chrono-gear-patrol-lead
 

Líbí se mi design, který je tak trochu poctou vintage chronografům, ale zároveň je moderní a dostatečně svůj. A hlavně: pouzdro má průměr 39 mm a výšku 12,5 mm i s mírně vypouklým safírem (díky tomu, že uvnitř tepe ETA 2894-2). Safír je mimochodem na obou stranách, stroj je zdobený a Farer na něj dává svůj vlastní bronzový rotor. Jediná věc, která mě trochu odrazuje a příliš nechápu její smysl, je bronzová korunka.

 

FARER_MECHANICAL_CHRONOGRAPHS_2.jpg

?1.850,- není málo, ale na druhou stranu, konkurence např. od Chr. Ward nebo od Hamiltonu (taktéž nedávno zveřejněný Intra-Matic) stojí ještě více. A podle živých fotek za nimi Farer zpracováním rozhodně nezaostává.

Názory?

 

Odkaz na web výrobce

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...