Přejít na obsah

Fotka

P: Seiko Rally diver 7006-8030

Rally diver vintage seiko ref.7006

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
3 odpovědí na toto téma

#1 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 721 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha

Publikováno 22.květen.2018 - 14:50

Další příležitost pro sběratele doplnil sbírku vintážnich Seiko Rally Diverů o model ref.7006-8030 s “helmet” pouzdrem. Čekal jsem na ně dost dlouho než jsem je na trhu našel.

Hodinky jsou v nošením stavu a při troše péče to budou nádherné hodinky. Ciferník a vložka luneta jsou v super stavu, stejně jako ručky. Pouzdro nese známky nošení, ale žádné poškození nemá a půjde dobře zrenovovat. Sklíčko také potřebuje přeleštění, aby vynikl nádherný cifr s plastickými indexy. Hodinky prodávám na ručně šitém řemenu, který svou oranžovou barvou ladí s lunetou hodinek.

Stav viditelný z fotek. Hodinky se rozjedou jakmile je vezmete do ruky. Přesnost chodu jsem neměřil. Vodotěsnost neměřena ale jako vždy u takových hodinek je pouze teoretická (-:

Za tento originální kousek s originálním řemenem - cena 8.500,- včetně poštovného po ČR.

Přiložený soubor (y)

#2 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 721 příspěvků(y)

Publikováno 29.květen.2018 - 13:03

Protože nechci up-ovat každý týden po 100,- dávám příležitost nejrychlejším váhavcům a nabízím za konečnou cenu 6.300,-Kč

#3 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 721 příspěvků(y)

Publikováno 4.červen.2018 - 08:34

Up

#4 Piplík

Piplík

Závislák

• Member_50
  • 721 příspěvků(y)

Publikováno 11.červen.2018 - 09:38

Není poptávka nebude ani nabídka. Stahují a tuším všechny předchozí slevy. Vintážky zůstanou doma.

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Rally diver, vintage, seiko, ref.7006