Přejít na obsah

Prim Sport grafické schéma?


Doporučené příspěvky

Ahoj!

 

Nemáte někdo schéma hodinek Prim Sport I (ideálně i s lunetou) v nějakém editovatelném grafickém formátu? A teda že bych si ho půjčil a doma v něčem Adobe upravil, prosím.

 

Rád bych si zadal renovaci do Eltonu, ale nejdřív bych si to rád barevně vyzkoušel doma. Nejsem si totiž jist, jak by si vyložili oranžovo-tyrkysovou kombinaci, obojí jsou dost "obtížné" barvy :)

 

Díky

sdfdgdfgdfg

 

Dk

 

Dík

Upraveno uživatelem Biges
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vektorech to bude mít stopro cigi, a já bych to večer asi taky vyhrabal, ale mám jen nikdy nerealizovanou verzi worldtimeru se zkrácenými indexy. Nicméně pro představu a možnost v AI měnit barvy by to mohlo stačit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, co si představuješ pod takovým pojmem schéma? :) nahoď foto, jakou máš představu. 

 

Čauves! V podstatě něco jako píše Martar, grafické zpodobnění hodinek, ideálně vektory, ale rastrové vrstvy jsou také ok :)

 

Ve vektorech to bude mít stopro cigi, a já bych to večer asi taky vyhrabal, ale mám jen nikdy nerealizovanou verzi worldtimeru se zkrácenými indexy. Nicméně pro představu a možnost v AI měnit barvy by to mohlo stačit...

 

Dík za tip, zkusím napsat cigimu, zda by půjčil :)

 

Jinak tu GMT verzi myslíš toto?

post-6998-0-65608400-1527240457_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby zvládli modrý lakovaný ciferník (což víme že nezvládnou) byly by boží. Ta matná by to podle mě poslala zase hodně zpátky ke klasickým Igen. Do nich bych snad i šel. 
Akorát ještě vyrobit ten GMT stroj nebo tam narvat ETU :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, já nevím, proč se při zmínce o mých Worldtimerech vždycky začne vytahovat RAF limitka? Jsou to absolutně odlišný hodinky, funkčně i esteticky, a nijak se navzájem neohrožují ani nesoutěží. RAFky především existují :) což je jejich velká výhoda. A nikdy jsem se netajil tím, že mě inspiroval váš projekt... akorát když jsem viděl, jakým designovým směrem se ubírá, navrhnul jsem si holt jen tak ze sportu něco pro sebe.

 

Bigesi, mám hledat ta data nebo jsi to pořešil s cigim?

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, já nevím, proč se při zmínce o mých Worldtimerech vždycky začne vytahovat RAF limitka? Jsou to absolutně odlišný hodinky, funkčně i esteticky, a nijak se navzájem neohrožují ani nesoutěží. RAFky především existují :) což je jejich velká výhoda. A nikdy jsem se netajil tím, že mě inspiroval váš projekt... akorát když jsem viděl, jakým designovým směrem se ubírá, navrhnul jsem si holt jen tak ze sportu něco pro sebe.

 

Bigesi, mám hledat ta data nebo jsi to pořešil s cigim?

 

To není nic proti tobě, jen, že se mi ta "pepsi" GMT  luneta zdá povedená. Zbytek hodinek nikam necpu, jen je to tak komplet a jsem línej tu lunetu sundavat. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm - tak jsem se uprostřed noci probudil s myšlenkou, že si možná pletu členy "cigi" a "Mischa". Bigesi sorry, je možné, že jssm celou dobu měl ma mysli Mischu. :D Jsem zralej na Chocholouška, nejvyšší čas dát si pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manťáku, pomoz - s kým jsme to před sto lety seděli v hospodě někde na Perštýně a bavili se o Igenech? Tvůj kamarád, designér, dělal tuším hodně na úrovni do designovejch podlah, duchovní otec žlutý Elton Sport limitky... moje hlava by evidentně potřebovala velkej servis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...