Přejít na obsah

Fotka

SARB 021

Seiko SARB 021

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
5 odpovědí na toto téma

#1 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 24.květen.2018 - 12:16

Nabízím SEIKO z legendární řady SARB.

Zakoupeny v roce 2010 osobně v Japonsku u AD.

Hodinky jsou čerstvě po standartním servisu v Koscomu se kterým byly trochu patálie (reklamace servisu) ale dopadlo to dobře. Na pár let tedy není třeba nic řešit. Hodinky jsou tedy 8 let staré ale nošeny aktivně byly asi 4 roky (od roku 2013 do 2017) byly doma v šuplíku.

Model SARB 021 je dnes troufnu si říci nesehnatelný. Přestal se dělat před pár lety a obecně byl v trendu spíše model 033.

Řada SARB jako taková se už nadále nevyrábí a tento model jsem nikde na Googlu nenašel v prodeji a to jsem pátral pozorně.

Stav hodinek je velmi dobrý. Na pouzdru i náramku jsou stopy nošení ale slovy klasika "nic co by nešlo rozleštit".

Přední i zadní sklíčko bez poskvrny a korunka tak též. Vetší vrypy a ťukance nemají. Přesnost je -9s za 24h všechny tři dny po servisu nošeny a naměřeno vždy stejně.

Prodávám teď druhé hodinky a důvod prodeje je že mám zálusk na něco jiného takže sháním kapitál.

Cenu stanovuji jak na základě předchozích inzerátů zde tak na základě servisu za 2500,- a beru v potaz i popularitu SARBů obecně i to že jde o méně rozkřiknutý model který myslím v EU ani nikdy nebyl v prodeji (to je ale jen můj dohad).

Takže cena je 13 000,-

Předání či omrknutí v Praze a okolí. Kontakt do SZ či na chronoprodej@email.cz

Vyhrazuji si s dovolením právo ukončit prodej kdykoliv před konečným potřesením ruky. Je možné že to po čem pasu už taky za tu cenu nebude nebo mne chytne nostalgie (většina lidí co prodala SARBy lituje že :-)

Neslušné návrhy na výměnu či jiné poťouchlosti klidně piště v rámci gentlemanství.

Přiložený soubor (y)

#2 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 29.květen.2018 - 10:26

up

#3 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 3.červen.2018 - 09:47

UP na 11 000,-

#4 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 8.červen.2018 - 08:51

Tak poslední sleva na 9850,- pro ty kteří by měli zálusk.

#5 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2018 - 06:30

8 800,-

#6 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 15.červen.2018 - 13:59

Ukončeno. Hodinky na které jsem nabíjel jsou pryč. Omlouvám se člověku který se mnou byl v jednání.