Přejít na obsah

Potápky do 10000,-


Doporučené příspěvky

Jaké by jste poradili potápky  cca10000,-?

 

Seiko Sumo (druhá ruka)

či

Orient Nami FAC09004D (nové)

či jiný nápad....

 

od Seika nižší řady již mám či jsem zkusil (monster, samurai, 009 atd) proto nejsou ve výběru a želvy mě zatím neberou.

Hodinky by měly mít hacking a nátah.

Jak si stojí Orienty oproti Sumo dle Vás zpracováním a kvalitou strojku? Vcelku se mi za ty peníze líbí....

 

 

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Za mě Seiko Sumo. V současné době mám druhé (černé) a ty hodinky poměr/cena/výkon jsou absolutně TOP. Tady na foru seženeš i možná za méně než za 10k. Myslím si, že jsou to jedny z nejlepších hodinek do 30 tisíc co si můžeš koupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě Seiko Sumo. V současné době mám druhé (černé) a ty hodinky poměr/cena/výkon jsou absolutně TOP. Tady na foru seženeš i možná za méně než za 10k. Myslím si, že jsou to jedny z nejlepších hodinek do 30 tisíc co si můžeš koupit. 

No, Sumo jsou bez debaty správná a osvědčená volba u které to asi zkončí. U Orientu Nami mě zaujala dobrá recenze místního člena, vzhledově pěkný kus hodinek (naživo jsem je ale neviděl) a pořizovací cena nového kusu. Moc jich zatím na foru není, proto by mě zajímalo srovnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Nami, sú fajn. Kupodivu sa dajú nosiť aj na menšom zápästí. Imho vyzerajú dobre, skoro až fashion. Možno by som to ešte skomplikoval a do výberu zaradil aj Seiko Samurai :)

Edit: pardón, Samurai si nechcel...

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nebojíš velikosti, tak Nami není špatná volba ;-) A co třeba něco od menších výrobců? Nedávno jsem pořídil Obris Morgan Infinity mají a v té cenové relaci mají etu a safír.

Tak ty mě zatím nějak minuly. Vypadají slušně. Kde se dají pořídit či vyzkoušet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...