Přejít na obsah

Smartwatch pro tátu


Doporučené příspěvky

Vidím sice, že tu téma chytrých kukaček moc nejede, ale stejně to zkusím. Tátu omrzely jeho Certiny a protože na sobě začal dost makat (i nejmladší sestra už se chystá vyletět z hnízda), tak pokukuje po chytrých hodinkách. A protože mu je máma chce pořídit k narozeninám, dostal jsem pověření něco sehnat. Tátovi je 55, nosil by je jako univerzály, pracuje jako externí obchodník pro velkou IT firmu, takže v košili a doteď nosil titanové (nesnáší, když hodinky tíží) oblekovky/univerzály na tahu...

 

A teď otázka: dá se s těmihle parametry koupit něco srovnatelně dobrého/normálního jinéhjo než Garmin Fénix? Normálně by byla wolba Apple Watch, ale jak jsem říkal, nechce si už zvykat na jiný systém, přednedávnem se přeučoval z WIndows Mobile...

 

Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že Fenixi ne kvůli váze (i na mě jsou občas těžké), přemýšlel jsi nad Gariminama Forerunner 935 - ty jsou fakt lehoučké a celé v černém ani nijak extra nápadné ;)

Upraveno uživatelem krži
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tuto otázku jsem také řešil a chvíli hledal něco nositelného s dlouhou výdrží baterie. Nakonec mi padly nejen do oka, ale i na ruku opravdu dobře vypadající švédské Kronaby Sekel A1000. Kvůli nim jsem pustil i své dříve nošené a do té doby nejmilejší Wengery. Na první pohled se tyto jeví jako mechaniky, tak že je každý překvapený, co všechno tyto bateriovky dokážou. I s řemínkem mají cca 90 gramů, což u nerazového pouzdra oceňuji. Umí datum, stopky, časovač, odmítnutí hovoru, ovládání foťáku, spouštění hudby, světový čas, krokoměr, udaná vodotěsnost je 10 bar, sklíčko safír, řízení radiem... Ovládají se přes jednoduchou CZ aplikaci v telefonu. Já jsem skoro plně spokojený. Skoro, protože ty mé mají průměr pouzdra 43 mm a na moje úzké zápěstí jsou již větší, kupoval jsem je přes internet, což je vždy tak trochu loterie. Pravděpodobně je pustím a určitě půjdu do menších (dělají ještě průměr 38 a 41 - v omezeném rozsahu). Tak kdybys měl zájem o zánovní s ještě 22 měsíční zárukou, dej vědět :-) Jinak před tím jsem ještě uvažoval o digitálkách Casio G-shock bluetooth, ale ty se mi tolik nelíbily nebo nějaká Suunta. Klasické smartwatch jsem rovnou zavrhl, stačí když dobíjím počítač, tablet, mobil a ještě budu hlídat hodinky.... Tak mnoho štěstí ve výběru :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...