Přejít na obsah

Pomozte s výběrem pro tchána..


chicon

Doporučené příspěvky

Ahojte,

dostal jsem za úkol vybrat pro tchána pracovní hodinky podle těchto pravidel:

 

1) Musí to být digitálky

2) Zápěstí má 22cm,takže musí být velké

3) Povoláním je voják, takže musí něco vydržet (stačí když vydrží záruku)

4) Musí mít čas zobrazený velkými číslicemi (další funkce až po stisknutí tlačítka)

5) Cena by měla být okolo 2000Kč (protože dostanou zabrat, tak ať mě to při pohledu na ně moc nebolí... ;-))

 

Díky moc za pomoc!

Upraveno uživatelem chicon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.amazon.com/Timex-T499519J-Expedition-Shock-Green/dp/B00D3DTGWY velke hodinky velke čislice plus miner skličko a vibračne zvonenie .....sam som ich mal a určite sa niet za čo hambit....dostupne vo viacerych farbnych variantach a aj s tym obratenym displaeom

 

51O0oNbopTL.jpg

Upraveno uživatelem Karol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Timexy TW4B03000 vypadají opravdu dobře a asi to vyhrají a ta barva řemenu je prima bonus ;-)

Na nemeckem amazonu (je dostupnejsi dodani -do cz normalne) trochu jina verze a za 1/2...

Jinak je vyber dost... i ta rada Ironman se mozna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně na timexech vadí, že i když mají velký čísla, tak jsou nahňácaný moc na sebe i k tomu hornímu řádku s datumem, takže to taky není ideál čitelnosti.

a to nemluvím o celkově horším pocitu (chod tlačítek, materiál, bytelnost) ve srovnání s casiem.

casio má sice menší cifry, ale displej je krásně přehledný, myslím tedy třeba dw5600.

podobně nesmrtelný, odolný a přitom relativně levný jsou kultovní dw290 s podobně rozvrženým displejem. mám je léta k maximální spokojenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...