Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Omega Speedmaster Moonwatch

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
46 odpovědí na toto téma

#41 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 445 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:České Budějovice
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Publikováno 24.červenec.2018 - 13:37

I šelmy domácí chtějí občas vědět, jestli už není čas na venčení, drbání nebo krmení...
  • 0

Omega Speedmaster Professional Moonwatch

Breitling Colt Automatic

Victorinox Alpnach Mechanical

Seiko Mt. Fuji LE

Casio G-Shock MTG-S1000D-1A4ER

Primky po dědovi cal. 50.1

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#42 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 445 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Publikováno 24.červenec.2018 - 21:13

Omlouvám se. K tomu předchozímu příspěvku patřila fotka, ale nějak jsem si nevšiml, že se nenahrála. Tak jsem teď pořídil ještě jednu.

Přiložený soubor (y)

• 0

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#43 Povidláček

Povidláček

macůr brambůr

• Member_50
  • 2 384 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Ω

Publikováno 24.červenec.2018 - 21:16

Lajka :) 

• 0

Omega Speedmaster Professional 311.30.42.30.01.005 Oris Divers Sixty-Five * Hamilton Khaki Field Officer Handwinding H69419933 Seiko SKX009 * Casio G-5600E * Certina DS Action DiverOrient Bambino V3 SER2400MW0Seiko SNKM41 * Seiko SNZG07 * Seiko SKX007 * Seiko SNXS73                                                                                                                                                                                                         kocka.jpg  

#44 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 24.červenec.2018 - 21:28

Lajka :)

To doufám ne. Chudáka psa tam poslali jen tak zemřít...
Ten náš je má naštěstí jenom kvůli tomu drbání a venčení. Ale moc často mu je nepújčuju. Jako správný chrono-pes se o ně sice stará a udržuje je v čistotě, ale jsou pak vždycky hrozně olízaný... Aspoň že těch 5 bar WR s tím zatím problémy nemá, ale stejně si říkám, že ho raději přecvičím na Vostoky Amphibie. Ty přežijí cokoliv...
  • 0

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#45 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 26.červenec.2018 - 16:45

Tak jsem se ještě jednou plácnul přes kapsu a dneska přišel Moonům tenhle parádní řemínek s překlápěčkou, který původně dávali na legendární limitku Snoopy. Ani se neptejte, kolik stál, ale je teda fakt super a Moonům sluší. Navíc je pohodlnej, lehoučkej a ta překlápěčka je prostě dokonalá. Chvilku mi teda trvalo najít na ní dírky na stěžejku, ale povedlo se. A oceňuji, že na řemínku jsou malinké výřezy na vystěžejkovač, tak že při výměně nemusíte tlačit nástrojem do řemínku. Je to dokonce rychlejší, než u tahu.
Z ceny se mi sice ještě točí hlava, ale výsledek za to stojí...

Přiložený soubor (y)

• 0

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#46 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 27.červenec.2018 - 23:00

Tak jsem si dneska vzal měsíční hodinky na zatmění Měsíce a místo toho přišla bouřka a zatmění 2/3 oblohy. Tak že vidět nebylo nic...
  • 0

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#47 M.Kus

M.Kus

Začátečník

• Members
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 28.červenec.2018 - 07:39

Ten řemínek vypadá vážně pěkně. Zrovna včera jsem sundaval novej koženej co sem si objednal a říkal sem si proč tam neudělají taky výřezy, tak u Omegy to už někoho napadlo. Nicméně i tak sem ho měl za 30s dole.
Ale potěšilo by to mít tam okýnka.
  • 0