Přejít na obsah

GMT dilema


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

mám menšie dilema, rád by som nejaké GMT za rozumnú cenu, žiadný homage a zatiaľ vidím medzi týmito :

 

1.TAG HEUER GMT Formula 1

post-41342-0-51608000-1528013462_thumb.jpg

2. LONGINES Conquest GMT

post-41342-0-38815800-1528013498_thumb.jpg

 

+ pre TH WR200 vs. LC WR50

prosím o radu, kľudne aj iné alternatívy... :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 47
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Prodejní vlákno pěkné Alpiny,jiná z tvého výběru LC.

Alpina ako značka OK ale mám problém s veľkosťou , 44mm je už veľa, max. 42mm, postované sú 41mm ...

 

Glycine Airman 376418

vďaka za typ tie novšie s 2 korunkami určite nie ale toto je OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn 856 UTC? Z tvého výběru se nelíbí ani jedny, pokud nechceš homage tak bych asi nechtěl ani tu batman lunetu.

tá batman luneta dobrý postreh, ja viem -_- . Sinn asi nie, najviac mi vadí práve tá krátka GMT ručička (a datumovka) ... ale vďaka za typ

Upraveno uživatelem AKUC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Longiny diky absenci lunety vypadaji na ruce mnohem vetsi, bacha na to.

 

V tyhle cenovce se mi nejvic libi Hamilton Jazzmaster GMT, delaji ruzne verze a je to GMT + Worldtimer, což je pecka. Ale WR je taky jen 50... bohužel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Longiny diky absenci lunety vypadaji na ruce mnohem vetsi, bacha na to.

 

V tyhle cenovce se mi nejvic libi Hamilton Jazzmaster GMT, delaji ruzne verze a je to GMT + Worldtimer, což je pecka. Ale WR je taky jen 50... bohužel.

HMLT trošku elegantnejšie čo by nebolo zlé ale WR50 čo mi vadí aj u Longines, rád by som to aj na dovolenku k mori práve aby som využil aj to GMT ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli s tím plánuješ i koupání a preferuješ menší velikost, tak je výběr jasný. Longiny bude kromě absence lunety zvětšovat na ruce také větší L2L, resp. delší nožky. Jinak pokud by ti ty Longiny seděly, tak bych přeskočil rovnou na 43mm Aquaracer GMT:

 

https://www.tagheuer.com/en-us/watches/aquaracer-calibre-7-gmt-automatic-watch-43-mm-way201f-ba0927

 

Zpracování je o level výše oproti Formulím a WR 300m. Pokud by byly velký, tak bych šel z tvého výběru do těch Formulí. Nejen kvůli velikosti, ale podle toho co píšeš pro tebe budou praktičtější. A navíc jsou to super univerzály.

 

A to, že je to podle někoho "homage", je totální kravina. Sám nemám homage rád, ale pokud někdo bere jako homage jen barevnou kombinaci lunety, pak bysme se mohli dostat k tomu, že všechny potápky s černou lunetou jsou taky homage, nebo rovnou, že všechny potápky s lunetou jsou homage... Ty hodinky maj jinej tvar pouzdra, jinej styl lunety, cifru, jsou to úplně jiný hodinky na první pohled rozeznatelný od batmanů. Homage jsou hodinky (napr. Steiny, Davosa atd.), které jsou na první pohled rozeznatelný jen podle nápisu na cifru - to je podle mě homage, ne tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...