Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

Na origo servisy citizen by som v tom pripade asi hned zabudol. Mne raz urobili cenu na opravu titanovej korunky 5000 u hodiniek ktore boli nove z ebaya za trojku. Som sa potom zaujimal ako taka oprava vlastne prebieha a vraj by dali stroj s cifernikom do noveho puzdra s novou korunkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ide hlavne o to ze ci sa na to vykasles a odbyjes to navrhom na  vymenu puzdra alebo si hodinar a dokazes krcek vymenit. A nie je to ziadne bastlenie, krcky srobovaciach koruniek sa v ramci servisu menia uplne bezne aj na top hodinkach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to máš pravdu, ale ne když je ten krček monolit s pouzdrem a řešíš to různým odvrtáváním a natloukáním ocelovýho krčku do titanu a podobně, pak jsou to bastly. Asi bys byl nerad, kdyby jsi koupil drahý hodinky a čekalo tě podobný překvapení. Já nevím jakou konstrukci měl tvůj model, pokud byl krček vyměnitelnej, tak je to ok a u hodinek za 3 litry je to asi fakt jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - psal jsem SZ - zkouším volat, ale bez úspěchu :-( Mám prosbu - koupil jsem od zdejšího člena Omegy cal 601 black dial, krásný stav, šlapou moc hezky, ale skličko je v tahu :-( Chtěl bych na ně pořídit originální - je vypouklé a já bych chtěl, aby ten ciferník pod tím sklíčkem vynikl. Jdou dlouho a zdá se i přesně, ale strojek je špinavý, tak jsem si říkal, že by bylo fajn ho prohnat rozebraný ultrazvukem a také vyleštit ručky a indexy na ciferníku. Mohl bych Vás o to požádat a také poprosit o odhad ceny za ty úkony. Díky moc!!! Klidně do SZ, ať to tu nepereme jak prádlo na pavlači :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - psal jsem SZ - zkouším volat, ale bez úspěchu :-( Mám prosbu - koupil jsem od zdejšího člena Omegy cal 601 black dial, krásný stav, šlapou moc hezky, ale skličko je v tahu :-( Chtěl bych na ně pořídit originální - je vypouklé a já bych chtěl, aby ten ciferník pod tím sklíčkem vynikl. Jdou dlouho a zdá se i přesně, ale strojek je špinavý, tak jsem si říkal, že by bylo fajn ho prohnat rozebraný ultrazvukem a také vyleštit ručky a indexy na ciferníku. Mohl bych Vás o to požádat a také poprosit o odhad ceny za ty úkony. Díky moc!!! Klidně do SZ, ať to tu nepereme jak prádlo na pavlači :-)

Koukam ze nadseni z noveho kusu nebere konce :)

Zaprve nevidim co je spatnyho na stavajicim sklicku, ten plast jde krasne rozlestit, pokud neni praskly samo.

Kdybys chtel mermomoci novy, tak na tu tvoji ref 135.041 se da stale objednat novy origo, cca za 1500 CZK: 

Glass, Steel Ring, Omega PZ5005 Overall diameter ?31.62mm Height 4.60mm

Obecne - servis tohoto zvladne jakykoliv hodinar, bejt tebou tlumim trochu vasne, neb jak jsem ti psal v prislusnem vlakne, je to tak trochu skladacka, tak abys do toho zbytecne nezahucel a servis nezdvojnasobil naklady na porizeni teto "radosti".  Sklicko taky pujde dat nejake obecne, pokud chces usetrit. Dvakrat meraaat, jednou rezaat, ja? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam pocit ze ty Omegy putovaly k puvodnimu majiteli ;-)

 

 

Koukam ze nadseni z noveho kusu nebere konce :)
Zaprve nevidim co je spatnyho na stavajicim sklicku, ten plast jde krasne rozlestit, pokud neni praskly samo.
Kdybys chtel mermomoci novy, tak na tu tvoji ref 135.041 se da stale objednat novy origo, cca za 1500 CZK: 

Glass, Steel Ring, Omega PZ5005 Overall diameter ?31.62mm Height 4.60mm
Obecne - servis tohoto zvladne jakykoliv hodinar, bejt tebou tlumim trochu vasne, neb jak jsem ti psal v prislusnem vlakne, je to tak trochu skladacka, tak abys do toho zbytecne nezahucel a servis nezdvojnasobil naklady na porizeni teto "radosti".  Sklicko taky pujde dat nejake obecne, pokud chces usetrit. Dvakrat meraaat, jednou rezaat, ja? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj - diky moc za peci a komenty! Vazim si toho. Na jejich zaklade jsem hodinky dnes vratil puvodnimu majiteli. Asi ma pravdu, ze jsou to nejlevnejsi omegy siroko daleko, ale me by vadilo nosit na ruce nepuvodni kousek - kdyz to vim... Mela to byt vstupenka do Omega klubu, ale na tu si jeste pockam :-( Zachoval se fer a me se potvrdilo, ze tady jeste jsou fer prodejci.

 

Tedy omluva za poplach, ale nakonec nehorelo :-D Pokud by se nekdo zbavoval vintage omeg, tak se jich rad ujmu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...