Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

Hele jako ne. Skveli sou, kamaradi sou, levny sou, ale kurva provozuju byznys, kerej pracuje s koncovejma zakaznikama, tak to podle toho musi vypadat.

Omlouvat absenci zakaznickyho servisu kvalitou sluzby je dost zcestny.

Mam kluky rad, fandim jim, hodinky tam mam uz pres rok a netlacim, ale jako lets get real gents.

Amen. Tohle presne jsem Jakubovi rikal, popel si nasypalna zlepsilo se houbeles. To ze tam mam hodinky taky temer rok me nevadi tak jako ze nevim na cem jsem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, sice už to je nějaký týden, ale chtěl bych klukům moc poděkovat za jejich pomoc se servisem starých Moonů s kalibrem 863. Komunikace bezproblémová, rychlá, kluci ochotní, vstřícní a rychlost až neuvěřitelná! Moje zkušenost je tedy o poznání jiná proti některým kolegům výše. 

Jinak šlo o celkové GO strojku, přesnost jsem zatím neměřil, rezerva nátahu ale něco málo přes 51 hodin, chrono běží, všechno pěkně tiká  :)

Ještě jednou moc děkuji a určitě to nebyla poslední návštěva !   :notworthy:   :clap:vintageApolloXI.jpg?ver=0

 

Omega863.jpg?ver=0

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se také tedy musím přidat s absolutně opačným přístupem a to v pozitivním slova smyslu.
Myslím si že hlavně je to o komunikaci, slušnosti a snaze najít optimální řešení.A pak jde všechno v pohodě a v klidu. Tak tedy za mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vidím že se toho za rok moc nezměnilo. Každýmu se občas něco nepovede. Ale když někdo opakovaně několik týdnů neodpovídá na maily, zprávy přes messengera jsou přečtený bez odpovědi, zákazník neví co se děje s jeho hodinkama, protože po netu kolují fotky hodinek s nasazeným řemenem, tak jdu holt příště jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Co si o tom myslet

 

Někdo nejaký tip, mimo osobní návštěvy, jak se informovat na stav opravy mých hodinek? MAil, telefon, FB messenger 0 bodu už cca měsic....

  • LookynŠkoda, že je přednější prodej hodinek, než odepisování na SZ... :(
    17.01.2020 - 16:24
  • photo-thumb-1156.jpg?_r=1538032133
    jacob@Lookyn - snad jsem již odepsal všem. Samozřejmě i tobě. Díky za pochopení.
    18.01.2020 - 09:54
  • photo-thumb-29873.jpg?_r=1412267641
    Vladar91@jacobe odepisujes dnes i na FB?

    18.01.2020 - 16:00
  • photo-thumb-1156.jpg?_r=1538032133
    jacob@Vladar91 - popravdě snad dnes. SZ zde, maily plus FB. Je toho nad hlavu, což není omluva a snad bude vše vyřízené do zítřka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdysi jsem byl taky tak vynervovanej, a můj hodinář mi řekl, že při vytíženosti na několik měsíců dopředu aby vyřizoval každej mejl nebo telefonát, kdy např. jeden člověk se ptá několikrát za týden jestli už to je, tak by musel najmout několik telefonistů a potom takovou cenu za opravu bych určitě nechtěl dát, a vždy je něco za něco, takže telefony nebere a doporučil mi přijít se zeptat osobně, a nebo počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi jsem byl taky tak vynervovanej, a můj hodinář mi řekl, že při vytíženosti na několik měsíců dopředu aby vyřizoval každej mejl nebo telefonát, kdy např. jeden člověk se ptá několikrát za týden jestli už to je, tak by musel najmout několik telefonistů a potom takovou cenu za opravu bych určitě nechtěl dát, a vždy je něco za něco, takže telefony nebere a doporučil mi přijít se zeptat osobně, a nebo počkat.

Toto neni muj pripad. Mam tam hodinky pres rok, ok, nebyla to jednoducha zakazka, uz mam asi 2 mesice fakturu co mam zaplatit s tim, ze uz to poslaji ke me do Brna. Hodinky porad nemam, , posledni hovosr s Kubou v puli ledna, ze vse posilaji, nic se nastalo, od te doby cca  je Jakubovo cislo nedostupny, hodinar David to nebere. A to nejsem zadna stihacka, ale uz zacinam byt trochu netrpelivej, u Hanaka uz cekaji dily, aby to dodelali, uhani me kdy to prinesu....

Nema nekdo z Prahy info, co v tom PH deje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes jsem do PH, na webu a fb normálně otevřeno, žádná zpráva o nějaké mimořádné událost to jsem radši jsem předtím volal, ale Jakub tel nebral. A hodinářství je zavřené, respektive tam už vůbec není. Přišel jsem jen o cca 45min času, ale čekal bych aspoň nějaké info na webu, fb, nebo zde.. Co se tedy děje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...