Přejít na obsah

Pražské hodinářství


Doporučené příspěvky

Ahoj Kubo, zkoušel jsem psát i volat, ale nedaří se. Chtěl bych se dohodnout na servisu iwc a dotáhnout tuning seiko. Jestli máte zájem, tak se pls. ozvi do SZ. Díky I.

Ahoj Igore, hodinarstvi je nyni zavrene z narizeni vlady. Poslu ale samozrejme SZ. Dekuji a hezky vecer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusim to taky touhle cestou. Dobry den nebo ahoj. Muzu se zeptat jak to vypada s vyresenim reklamace opravy mych omega speedmaster mark II vintage. Uz jsou tam na oprave servisu pres rok. Pokazde kdyz se zastavim(byl jsem tam 3x za ten rok coz si myslim neni uhaneni nebo buzeni) tak slibeno ze uz to bude a ozvete se a zatim dal ticho po pesine. Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pražské hodinářství. Trochu se zpožděním děkuji za skvělý přístup a dokonalý servis pro moje hodinky.

Luboš je mistr svého řemesla.

Upraveno uživatelem kork74
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove na jine nez verejne zpusoby komunikace nijak nereagujete. Takze tyden po domluvenem terminu odpovedi musim takhle. Muzete mi zjistit jak to tedy je s reklamacni opravou mych hodinek a kdy uz bude ta drobnost hotova(u reklamace bych cekal do 30ti dni)? Rok bez hodinek mi uz neprijde moc v mezich servisu jakym jste chteli na zacatku byt.

Diky Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...