Přejít na obsah

Seiko Velatura automatic chrono


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jak mě berou spíš klasický tvary hodinek, tohle mi připadá lepší než divočiny od Zenith a UN

 

A k tomu nový strojek 8R28

 

ty jo........ strojek mi připadá kvalitou zpracování jako 6R15....že by konečně nějaký cenově rozumný automatický chronograf od Seika?

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neskonale mě irituje, když mají šroubky na lunetě (třeba Hublot) otočeny drážky každou jinak.

Tahle Seika to mají vyřešené hezky - žádné drážky, žádná asymetrie.

Ten malý ciferník ale vypadá divně.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo........ strojek mi připadá kvalitou zpracování jako 6R15....že by konečně nějaký cenově rozumný automatický chronograf od Seika?

hodinky ma nezaujali ale stroj o to viac..... nenasiel by sa v nejakom klasickejsom mozno mierne flieger puzdre? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé, zajímavé. Trošku mi vadí odlišná barva vteřinového subciferníku, ale jinak jsou myslím si velmi zajímavé a zapamatovatelné. Uvidíme, jak to bude s cenou...?

Ta odlišná barva je tam správně - barevně je odlišena funkce stopek od funkcí hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zlatej Zenith...

Me tohle prijde jeste vic ujety, nez UN a Zenith dohromady :P

 

Vsechno bych zkousnul, mozna by se mi o i libilo, kdyby nebylo tech rucicek. Ty jsou IMHO naprosto priserny, davaji hodinkam nadech "tlustosstvi", brutalne to srazi uz tak malou miru elegance, kterou podle me treba i Zenith Defy proste ma ;)

Upraveno uživatelem boo-beek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, jak nám dolar v posledním roce pááááádááááá, tak to třeba časem nebude tak strašný. Pokud ale nepřejdou jako číňani na ojra. Ale je to teda i tak peněz dost.

Dolar sice padá, ale obchodníci se přizpůsobují. Všimli jste si, jak šly ceny nahoru třeba na www.seiyajapan.com ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Jak mě berou spíš klasický tvary hodinek, tohle mi připadá lepší než divočiny od Zenith a UN

A k tomu nový strojek 8R28

jsou pěkné - šílené ruce i vzhled - to mě bere :) - škoda,že to určitě bude zase mini velikost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...