Přejít na obsah

Seiko Velatura automatic chrono


Viktor

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 41
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Zajímalo by mě, který špičkový jachtař pánům ze seika radil při designování těhle pokladů. Dle mých zkušeností na vodě je třeba mít věci jednoduché, až bych skoro řekl primitivní, člověk se musí vyvarovat přehlédnutí, odečítat to musí jít rychle a snadno, a to i za zhoršených povětrnostních podmínek.

Představte si situaci, kdy se na startu pohybuje třeba pět a více sedmitunových dvanáctimetrových lodí, skipper musí hlídat, aby nekolidoval, aby odstartoval včas (ne později a rozhodně ne dříve), hlídá svoji posádku (nejsou li to naprostí profíci) sleduje trim(nastavení plachet vůdči větru), od navigačního stolku na něj huláká navigátor, do vysílačky ještě taktik(ze břehu, nebo u prestižních závodů z vrtulníku) a ještě kouká na ciferník kde je takový guláš?? Sám mám na lodi řadu sofistikovaných přístrojů, ale s oblibou říkám, že Kolumbus trefil Ameriku jen s jakubovou holí a kusem olova na šňůře a vikingům dokonce stačilo jen sledovat let ptáků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napíšu kravinu a navíc není k tématu, ale myslím to smrtelně vážně! Dokud ty kurvy šikmooký nepřestanou vybíjet bezbraný a ohrožený veleryby, tak je pro mě všechno made in Japan out!!!!! Všechno!

 

To je pravda, Svycari vykradajici ucty vyvrazdenych zidu jsou bili jako snih. Cina ti nevadi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, Svycari vykradajici ucty vyvrazdenych zidu jsou bili jako snih. Cina ti nevadi?

 

Osobně bych se pokračování této diskuze vyhnul. Hromada národů páchala kdejaká zvěrstva, včetně Číňanů, Švýcarů, Japonců, Čechů i Slováků. Tento server je serverem o hodinkách a toto téma sem nepatří.

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych se pokračování této diskuze vyhnul. Hromada národů páchala kdejaká zvěrstva, včetně Číňanů, Švýcarů, Japonců, Čechů i Slováků. Tento server je serverem o hodinkách a toto téma sem nepatří.

 

Promin, nemel sjem na to reagovat, ale obcas me vytoci, kdyz ma nekdo radeji zvirata nez lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode, to nebylo myšleno na nikoho konkrétně..spíše aby se nepřidali ostaní :-)

 

Klasická situace.... Sedí v kavárně štamgasti a kulturně se baví o novém filmu z Hollywoodu. Jde kolem chlápek a začne vykřikovat "smrt USA, AMI GO HOME"

 

Chápu že Pekos má názor a že má na svůj názor právo, ale nemusí si to ventilovat zrovna tady, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická situace.... Sedí v kavárně štamgasti a kulturně se baví o novém filmu z Hollywoodu. Jde kolem chlápek a začne vykřikovat "smrt USA, AMI GO HOME"

 

Chápu že Pekos má názor a že má na svůj názor právo, ale nemusí si to ventilovat zrovna tady, že...

 

ideálně v sekci "Ostatní diskuze"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tématu vlákna: Velatury jsem viděl naživo v Basileji a bylo to pro mě zklamání, tlačítka s ochranou hodně vystupují z pouzdra, vypadá to v reálu divně.

Já bych mohl tyhle, ale automaty to nejsou.

post-1861-1208634206.jpg

post-1861-1208634215.jpg

post-1861-1208634224.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych mohl tyhle, ale automaty to nejsou.

 

Ty jsou nádherný, také po nich koukám. Ale nechtěl bych gumovej řemen. Sice se mi moc líbí i ty černý na tahu (celý v nerezu), ale tyhle vypadaj ještě o fous líp...

post-2600-1208638480.jpg

Upraveno uživatelem JanBeles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...