Přejít na obsah

PRIM Osveta


Doporučené příspěvky

Pratele, kamardi, 

 

dneska jsem brouzdal po Uhrforu.de, nekdo tam n flohmarkut nasel Prim Sport II Automatic a stezoval si, ze se mu novodobe Primky nelibi.

Tak jsem mu chtel zevrubne vysvetlit, jak to je a narazil to tohle: 

 

post-11236-0-42758900-1528312724_thumb.png

 

Toto logo je na strankach MPM Prim a uprimne, opravdu me to sere. 


Cinske hodinky, jejichz jedinou devizou je koupene logo se pysni Czech Made a jeste krici do sveta, ze jsou original. 

 

Vim, ze je to komplikovane, ze uz to tu bylo probirane 1000x, ale chci, aby to lidi vedeli...proto bych rad zalozil fejsbukove stranky, nebo neco obdobneho, kde by to 3. nezavisla strana ( pokudmozno nezavisle ) vysvetlila a rozsiril bych to mezi co nejvice lidi...

 

Proste mi vadi, ze ten hejsek se velmi dobre zivi na nasi historii a lidske nevedomosti...a Eltonu moc nefandim, jde mi hlavne o princip. 

 

Nazory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Na FB se priblizne pred 3 dny, zminovane tema resilo. Tak si to tam zkus prolistovat. Jsou dva/tri tabory a kazdy si tvrdi tu svoji "Pravdu". Tohle tema jen vyvolava nekonecny dohady. Muj nazor: Historicky Prim je za me davno mrtvi. A novodoba vyroba je jen cerna cmouha na povesti znacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že pokud někomu něco vadí tak, že se tomu rozhodne dělat osvětu, tak už z toho je jasné, že s nestranností a nezaujatostí bude problém. Takže bych to nedělal.

 

S tim souhlasim :) rozhodne nejsem nezaujat, mozna mas pravdu. 

 

Ale vadi mi ten princip, jak sproste hraje lidem na city a pritom je podvadi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je to dle mého trochu marný boj. Dnes už je to ve fázi, že se prostě MPM a Elton nedohodnou, soud to nemá jak rozlousknout a lidi si klidně za 6k koupí hodinky Prim s označením Czech Made, i když budou vědět,že jsou komponenty z Číny, protože už si tak nějak zvykli, že to je "normální" viz příklad ETA Hlinsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi je to dle mého trochu marný boj. Dnes už je to ve fázi, že se prostě MPM a Elton nedohodnou, soud to nemá jak rozlousknout a lidi si klidně za 6k koupí hodinky Prim s označením Czech Made, i když budou vědět,že jsou komponenty z Číny, protože už si tak nějak zvykli, že to je "normální" viz příklad ETA Hlinsko.

 Tvoje reakce mně docela udivuje. Lidí to právě nevědí a proto si ten čínský shit MPM kupují!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On normální člověk nemá potuchy o co se vlastně jedná. Každý den přijde někdo na krám a chce Prim. Tak se ho zeptám zda chce za 40 nebo za 2, koukaj řeknou že za 2. Tak jim řeknu ať koupí Secco nebo Bentime a mají to samé

Mohu se zeptat Valjouxi co si drtivá většina zájemců pak vybere?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tvoje reakce mně docela udivuje. Lidí to právě nevědí a proto si ten čínský shit MPM kupují!

Někteří vědí a je jim to fuk. Byl jsem přímo u toho, když jim to párkrát prodejce vysvětloval. Nechápu, co tě na me reakci udivuje. Mě by spíš zajímalo, jaké jsou u hodinek podmínky pro získání označení Czech Made, které používají.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někteří vědí a je jim to fuk. Byl jsem přímo u toho, když jim to párkrát prodejce vysvětloval. Nechápu, co tě na me reakci udivuje. Mě by spíš zajímalo, jaké jsou u hodinek podmínky pro získání označení Czech Made, které používají.

 

 

No v Šesku jak vidíš hodně benevolentní.

 

Vyrobí v čínské fabrice nádherné pouzdro, pošlou to do Čech a  dají tam stroj ( někdy i japonský bateriový) v Česku také polaldí ty jejich krásné číselníky alias Daniel Welington a zřejmě jsou splněny podmínky pro splnění Czech Made.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u toho je potřeba asi začít. Viděl jsem tu jejich vitrinu a logo Czech Made, Preciosa, olympijské a podobně prostě na lidi působí a prezentace je efektni. Chabý argument, že to je Čína a není to ten pravý Prim většinu lidí neohromi.

Já zkoušel osvětu jednou u obchodního ředitele jedné menší firmy, sdělil jsem mu, že má na ruce Čínu, on řek, ale ta firma odvádí daně v Česku, takže ji vnímám jako Českou mě odzbrojil a dál již osvětu neprovozuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím no...  Elton sice vyrábí v ČR, ale dělá pár ks ročně, jsou to předražené, technicky zaostalé hodinky a někdy s docela pokulhávající kvalitou (aspoň u renovací), takže za ně moc kopat nemůžu. Návaznost na Prim made in ČSSR moc nevidím, je mi líto. Takže je otázka, kdo z těch dvou primů je blíž značce a kdo ji kazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni jsou kikoti hlavně v NMnM, že tu značku pustili. A když už se stalo, tak měli raději celou dobu jet pod značkou Elton Manufacture a vydobýt si na trzích jméno...třeba pod sloganem "Co kus, to originál" ;o). Značku Prim znají akorát na Slovensku, takže nevím, o co jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No oni jsou kikoti hlavně v NMnM, že tu značku pustili. A když už se stalo, tak měli raději celou dobu jet pod značkou Elton Manufacture a vydobýt si na trzích jméno...třeba pod sloganem "Co kus, to originál" ;o). Značku Prim znají akorát na Slovensku, takže nevím, o co jde.

+1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...