Přejít na obsah

PRIM Osveta


Doporučené příspěvky

Me přijde, že Prim logo je vycucane, zneužité a navíc regionalni. Jediné co je tahoun, je minulost a historie, ale nostalgie je na prd. Bych plácl na cifr Elton, zamakal na marketingu a výrobě, know how nějaké mají, tak to budovat, profilovat se jako mikrobrand a hlavně export..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Me přijde, že Prim logo je vycucane, zneužité a navíc regionalni. Jediné co je tahoun, je minulost a historie, ale nostalgie je na prd. Bych plácl na cifr Elton, zamakal na marketingu a výrobě, know how nějaké mají, tak to budovat, profilovat se jako mikrobrand a hlavně export..

 

Tak nějak, vždy jsem se divil, proč nechtějí využívat víc přímo značky ELTON. Je to pěkné slovo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2014 jsem dělal Absolventskou práci a v kazuistické části jsem se věnoval i právě hodinkám Prim. :)

Zkusim jsem vložit ten dokument, je tam i rozhovor s tehdejším představenstva společnosti ELTON Hodinářská a. s., panem inženýrem Jiřím Helikarem.

 

 

 

Edit: tak snad se povedlo. Jen dopředu varuji, je to z roku 2014, jsem zaujatý, a je možné že tam budou chyby (nejsem úplně profík co se Primek týče).

 

Ještě upřesňuji - jde o boj PRIM vs. PRIM :) (Elton vs. MPM)

attachicon.gifPRIM vs. PRIM.pdf

 

 

Díky moc za ten odkaz Z. Paule, ten fakt, že se Elton pokoušel "koupit" známku před tím, než ji koupila MPM, a EUTECH (přinejmenším podle Eltonu) dohodu porušil, jsem neznal. To interpretaci o morálním právu Eltonu na značku dává slušný základ.

 

Nicméně pořád bych to viděl tak, že pokud MPM známku koupila, má právo ji lepit na jakékoli hodinky, klidně na tu nejubožejší Čínu... [samozřejmě pokud Elton ty spory definitvně nevyhraje]. Každý má právo ničit si brand, jak sám chce...  Czech Made je úplně jná story, to upřímně nechápu. Pokud to není nějak upraveno zákonem, tak by určitě být mělo, a i kdyby to bylo upraveno a MPM pravidla neporušovala, tak je to podle mě nefér / klamání spotřebitele. Jinak že se z toho snaží vyždímat maximum a že hrajou na tu vlasteneckou strunu, to mě neuráží, to dělá každý druhý. Takže vlastně asi stejně, jak to vidí Dokusan ...

 

Kvalitu jejich produkce (ale vlastně ani Eltonu) si netroufám ve světle vážených zde diskutujících hodnotit ... ale zítra budu sledovat média (čímž děkuji i Wenderovi za informaci o zítřejším soudním jednání ve věci Úřad průmyslového vlastnictví ca MPM Quality před MS Praha, aniž bych se chtěl dát vyjadřovat k jeho mnohočetným identitám a způsobu vedení diskuse).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

long

v podstatě si ten totální flame způsobil ty svou neomaleností a zbytečně proříznutou hubou. A že je Bert rychlej v udělení totálbanů to nikoho nepřekvapuje.  :photo:  :photo:  A koneckonců tenhle celý problém má pro původní a skutečné originály z NMNM v ceně řádově 300 Kčs úplně jiné řešení. Ale to až jindy.  :notworthy: . Hlavně klid, pánově, čas se nezastaví.

***

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem s Primkami i bez primek.... :notworthy: 

Ještě bych podotknul, že mne tedy osobně velice mrzí, že kvůli Primkám nebo spíše "Primkám" tady dochází stále k těžkým názorovým třenicím, které nejsou modi schopni  zvládnout bez takových extremností jako je ban na IP. Poněkud mi to připomíná doby kdy se sekretáři na ÚV KSČ báli jakékoliv iniciativy zdola nebo "z lidových mas". Ale třeba máme jinou dobu, každý ať si to přebere jak chce.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den všem s Primkami i bez primek.... :notworthy:

Ještě bych podotknul, že mne tedy osobně velice mrzí, že kvůli Primkám nebo spíše "Primkám" tady dochází stále k těžkým názorovým třenicím, které nejsou modi schopni  zvládnout bez takových extremností jako je ban na IP. Poněkud mi to připomíná doby kdy se sekretáři na ÚV KSČ báli jakékoliv iniciativy zdola nebo "z lidových mas". Ale třeba máme jinou dobu, každý ať si to přebere jak chce.

**

 

Elogo, 

ty máš potřebu opět rozdmýchávat flame, jelikož nemáš co na práci, že se tady květnatě rozepisuješ o praktikách KSČ ?

Odpověděl jsem Ti jasně do vlákna, které jsem k tomuto účelu založil.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/118619-%C4%8Dlen-wender-pozor/page-2

 

 

Člen Wender na mailu Wender2, virtuální hrdina mi do soukromých emailů vyhrožoval a to dokonce s termíny. Antisemitické osočování nepočítám. Je tak těžké pro Tebe pochopit, že některé věci jsou již přes míru i když jsou součástí fora a nelze je akceptovat nejen mezi  jako by gentelmany, ale hlavně mezi normálními lidmi ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manta

když myslíš, ale bych jen dodal, že skutečný problém není tady nikdo z nás, ale jen a jen ukřivděný přístup k hodinkách Prim. Je potřeba si vše co zaznělo tady i jinde  do to vyříkat a vyřešit do poslední mrtě, aby jednou provždy už bylo konečně jedno, co si o Primkách kdo myslí nebo říká a co je nebo není na trhu.

Normalizovat Prim, Elton a Moravu, Honzíku. Úkol pro místní mody, bude to lepší než flejmy, bany a podobné legrácky.

***

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...