Přejít na obsah

Alternativa k Panerai?


Doporučené příspěvky

Zdravím komunito,

 

hrozně se mi líbí hodinky Panerai, ale bohužel jsou mimo moje finanční možnosti. 

Nechci fake, to mi příjde špatně.

Napadá vás někoho levnější alternativa?

Zejména mě na Panerai baví pouzdro. 

 

 

Napadají někoho hodinky, které jsou podobně osobité v rozpětí do cca 20k s dobrym strojkem?

 

 

 

Díky za odpovědi!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší řešení je místo utrácení za zbytečné náhrady/napodobeniny/fejky našetřit na originál, klidně z druhé ruky...  :cool02:

 

Toto by fungovalo za predpokladu, že máš reálne šancu v dohľadnej dobe na ten originál našetriť, vtedy by som s tebou súhlasil. Ale ak na to proste nemáš, tak nekúpiť nič a niekoľko rokov šetriť na originál mne osobne nepríde ako schodná cesta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Precista a některé modely Gruppo Gama mi přijdou vyloženě jako napodobeniny (nebo jak se pěkněji říká homage). Volil bych Lum-Tec (který sám v menší velikosti mám) nebo pokud na to máš ruku, tak Margrette. Jsou to hodinky v podobným stylu a zároveň originály, který tě po čase nezačnou srát, kvůli špatnýmu nápisu na cifru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lum Tec dělá výrazné a paneraiózní hodinky se skvělou lumi. škoda že do automatů dávají šajz strojky...

Zvážil bych ještě možná Glycine Airman SST jsou to taky výrazné hodinky s historií a 24 hodinový cifr přitahuje pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...