Přejít na obsah

Alternativa k Panerai?


Doporučené příspěvky

Zmíněné Magrette dnes v prodeji. Prodejce: jednání 1A (osobní zkušenost), hodinky pěkné a zajímavé, styl Panerai splňují. Nemusíš řešit DPH, clo a dopravu.

 

Odkaz: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/118503-p-magrette-moana-pacific-kara/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem díky za odpovědi!

Je k nezaplacení, že je tu tolik fajn lidí, co se vyznají. Díky!

 

Musím říct, že jsem nad tím dlouho přemýšlel a z procházení tisíců značek a prodejců jsem vyčerpanej. Už mě to nebaví.

Rozhodl jsem se našetřit na Panerai. Proč? Jak bylo psáno výše, tak by mě po čase vadilo, že mám hodinky co jsou třeba kvalitní, ale na Panerai si jenom hrajou. 

Je to věc, co neztrácí rychle hodnotu, takže doufám, že na tom moc netratím, až je budu jednou prodávat. 

Přítelkyně hold bude muset zkousnout, že mám hodinky dražší, než její auto. (Nebo to vysrabim a řeknu jí, že jsem si koupil fake :D :D)

 

Díky všem a mějte se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě teda napadají supertooly UTS München, kde řada Adventure má lehkou DNA Panerai (tvar pouzdra, Unitas, lze dokoupit i ucho). Koncept stavebnice, perfektní funkčnost a renomé výrobce mezi znalci (výrobce umí i tourbillon) ale hodinky řadí do kategorie, za kterou rozhodně není třeba se stydět. Ceny jsou různé, při troše štěstí se lze u second bandu vejít i do částky lehce nad budget.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S dovolenim pridam jeste jeden nazor. Dlouho setrit a pak si koupit vysnene hodinky za nekolikanasobnou cenu proti puvodnimu rozpoctu je urcite krasny pocit, ale je potreba myslet i dal. Za prve na cenu servisu a pripadnych oprav a taky na to, aby ti ty hodinky nakonec neprinesly vic starosti nez radosti- nebal ses, ze s nima prastis, odres, ztratis, nekdo je ukradne a tak dal. Lapidarne receno, kdo chce opici, musi mit na banany. Tato myslenka me zatim drzi (i kdyz jednou uz jsem mel namale a nebyt zrovna zavrena banka, nevim nevim;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem díky za odpovědi!

Je k nezaplacení, že je tu tolik fajn lidí, co se vyznají. Díky!

 

Musím říct, že jsem nad tím dlouho přemýšlel a z procházení tisíců značek a prodejců jsem vyčerpanej. Už mě to nebaví.

Rozhodl jsem se našetřit na Panerai. Proč? Jak bylo psáno výše, tak by mě po čase vadilo, že mám hodinky co jsou třeba kvalitní, ale na Panerai si jenom hrajou. 

Je to věc, co neztrácí rychle hodnotu, takže doufám, že na tom moc netratím, až je budu jednou prodávat. 

Přítelkyně hold bude muset zkousnout, že mám hodinky dražší, než její auto. (Nebo to vysrabim a řeknu jí, že jsem si koupil fake :D :D)

 

Díky všem a mějte se ;)

Asi proč ne, být Tebou počkám a koupím tady z inzerce. Nebude Ti vadit každý šrám a nezahučíš na případném prodeji. Dej si vyhledávat v tématu Uzavřené ať máš představu. Případně zkus někomu kdo koupil ty co chceš normálně drze napsat :) Tady jsou lidi dost hodinkově promiskuitní :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...