Přejít na obsah

Tudor Black Bay GMT


Rybiz

Doporučené příspěvky

Každá značka někde čerpá, minulost, úspěšná konkurence, módní trendy, atd. Je třeba si uvědomit, že to musí taky někdo chtít a zaplatit. Je hezké udělat něco inovativního, nevšedního, neotřelého, ale k čemu to je, když se tím zásadně omezí cílová skupina. Výrobci musí taky z něčeho žít a mít prostředky na vývoj, marketing, atd. Takže pokud někdo prodává GMT se 70h inhouse, skvělým zpracováním a navíc od takové značky, v ceně pod 100t, tak je logické, že musí hrát na tu správnou strunu, a vzhledem k reakcím na všech fórech, se to Tudoru povedlo! A mně se to fakt líbí, bez ohledu kolik mám rolexek, Iwc, atd, mě tohle vážně bere. Za 95t je to víc než férova nabídka, design ať si každý zhodnoti sám, tady se můžeme rozcházet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 233
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To vypouklý sklíčko fakt nemá chybu. Ve výloze u Bechyněho mne taky nezaujaly, ale asi si je pújdu prohlídnout znovu...

 

Chápu, že jsi do nich šel - lunetě v barvě černého a červeného rybízu se asi nedalo odolat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohadovat se jděte někam jinam, tohle vlákno ctí názor jedince ať je jakýkoliv bez vysvětlování, děkuji. 

Takový názor mě překvapuje od člověka, který si koupil rádoby DJ s mašinkou. Ale určitě to nějak vysvětlíš za použití řádku teček.
Tyhle Tudory se mi líbí. Keramika na lunetě by mi ale chyběla za ty peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak... dle názvu vlákna je myslím vše jasné - není potřeba tady hanit něco, co se ostatním líbí, od toho jsou jiná vlákna na fóru nee..

jo a za me jsem moc rád že není luneta keramická, hodinky hned dostávaj takovej old fashioned styl a nesmírně jim to prospívá, já bych si je naopak v keramice asi nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj subjektivni nazor na keramicke vlozky:

U keramickym bondovek mi prijde odstin a odlesky vyborny. U keramickych rolexek uz je to na mne moc blyskave. A u pepsi ci coke lunet se mi libi plechove jak na plechacich rolex tak techto Tudorkach. Vlastne k tomu matnemu cifru a tahu to sedi lepe jak prasatkova keramika :-)

 

Asi tak... dle názvu vlákna je myslím vše jasné - není potřeba tady hanit něco, co se ostatním líbí, od toho jsou jiná vlákna na fóru nee..
jo a za me jsem moc rád že není luneta keramická, hodinky hned dostávaj takovej old fashioned styl a nesmírně jim to prospívá, já bych si je naopak v keramice asi nekoupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...