Přejít na obsah

PRIM LINEA ESENCE Q


Doporučené příspěvky

Upřímně...vím je to subjektivní, ale marně hledám například pro modely Linea Esence hodnotu - designovou, technickou, materiálovou, která by opodstatnila požadovanou cenu 14.900,- Ano každého věc do čeho investuje své peníze, jen jsem vysloveně osobně zklamán z toho, že nevidím cokoliv, čím by se tato produkce postavila mimo proud běžné a řádově levnější produkce.

Mám z toho pocit, jako by mně někdo prodával Jihlavanku Standard za cenu jako vytříbený produkt domácí pražírny z vybraných bobů.

Omlouvám se za "zbytečný" příspěvek :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohli si dát víc záležet na promo fotkách (nebo spíše připravených hodinkách na focení), uhlý kalendář, či flek přes všechny indexy v takovém detailu nepůsobí dobře.

Fotky salámů co jsou týden v akci, jsou v katalogu Lidlu lepší. Nechápu kdo to mohl schválit,  vyrobit,  zadat,  publikovat.  Alespoň že ze stránek sundali ten legendární obrázek hodináře s bahnem za nehtama. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky salámů co jsou týden v akci, jsou v katalogu Lidlu lepší. Nechápu kdo to mohl schválit,  vyrobit,  zadat,  publikovat.  Alespoň že ze stránek sundali ten legendární obrázek hodináře s bahnem za nehtama. 

Omlouvám se za dezinformaci. Legendární fotka nezmizela, jen se přesunula jinam...post-39-0-29521600-1528927233_thumb.jpg

post-39-0-91896100-1528927270_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně je z toho Eltonu trochu smutno. Myslím tím zejména že ještě za socíku vyráběli řadu zajímavých ciferníků. Možná by to chtělo jejich výrobu outsourcovat, nakonec není nutné všecko pytlíkovat v garáži... Nakonec aj strojek je import :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...