Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

PRIM LINEA ESENCE Q

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#21 zhrado

zhrado

Megazávislák

• Member_50
  • 1 961 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 14:53

Tak tá fotka nanášania lumi ma dostala. Ako všetká česť pred hodinármi ale kks to tie špinavé prsty, to čo??!

#22 Hardslimer

Hardslimer

pacient Dr. Chocholouška

• Member_50
  • 1 671 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:SILESIA

Publikováno 14.červen.2018 - 19:16

Asi to je normalni. Ja minule takhle rypnul do jedne "hodinarky" a ta mi dala pres prsty. Ze pry to k tomu patri. :-)
Takze, ja se uz nicemu takovemu nedivim.
Vyfarat z dury, odpoledne se pohrabat v karburatoru a po vecerech delat hodinarinu. Mir v dusi! ;-)

#23 klasik51

klasik51

Závislák

• Member_50
  • 522 příspěvků(y)
  • Bydlí:jih
  • Fanoušek značky:Prim, Longines, Seiko

Publikováno 14.červen.2018 - 20:57

Já se divím, že se divíte. Dělal jsem 40 let autolakýru. Máchejte si každý den prsty v acetonu, či jiném ředidle.

Kůže vyschne popraská a barva se zažere do těch prasklin a okolo nehtů, fakt to jde špatně a obtížně pryč.

Dobře pomáhalo praní prádla, ne v pračce. :rolleyes:

I rozbité hodiny ukazují dvakrát za den správný čas.

#24 Cyber

Cyber

Megazávislák

• Member_50
  • 3 958 příspěvků(y)
  • Bydlí:tak nějak všude

Publikováno 14.červen.2018 - 21:33

Já se divím, že se divíte. Dělal jsem 40 let autolakýru. Máchejte si každý den prsty v acetonu, či jiném ředidle.

Kůže vyschne popraská a barva se zažere do těch prasklin a okolo nehtů, fakt to jde špatně a obtížně pryč.

Dobře pomáhalo praní prádla, ne v pračce. :rolleyes:

Můžu se zeptat jak souvisí máchání prstů v autolakovně, s amatérskýma fotkama špinavých rukou na webové prezentaci hodinářské manifaktury?  Nedovedu si představit fotku se špínou za nehtama na webu Breitlingu, Rolexu, Omegy, ale ani Nomosu, Fortisu, Longinesu, nebo Ballu.  

jo a takhle to mělo vypadat, a nestala by se z toho "legendárnÍ" fotka :)

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Cyber: 14.červen.2018 - 21:36

Nepoužívám tapatalk, takže mi z něj nepiště, díky :)

#25 eloga

eloga

Megazávislák

• Member_50
  • 2 275 příspěvků(y)
  • Bydlí:Za vodou
  • Fanoušek značky:Seiko, Japan Made First.

Publikováno 16.červen.2018 - 08:15

bert, manta

:cheers:

***  ALL YOU NEED IS SEIKO ***

#26 Pantani

Pantani

Začátečník

• Members
  • 20 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Prim

Publikováno 20.červen.2018 - 06:41

Variace "na to samé" mají i ostatní značky, celkem se nedivím, že to dělá i Elton. Kdybych si ale měl čistě podle vzhledu vybrat, jestli tuhle Lineu, nebo to co je na 1. stránce od MPM, vyberu MPM z jednoduchýho důvodu: Elton je v designu strašně formální, jako by cílili na lidi 40+ a to ve všech jejich řadách. Chybí mi designově něco svěžího, pro mladší ročníky, řekněme 25+. Dovolil bych si jim navrhnout, jako už to někdo výše udělal, outsourceovat design a dát šanci někomu jinýmu, někomu, kdo má taky trochu jiný myšlení. Je to jako kdyby tam někteří ti lidi (s plným respektem k nim) pracovali už příliš dlouho. Soudní spory jsou zdá se za námi, je na čase pustit do designu taky trochu toho čerstvýho vzduchu... 

#27 Frantik

Frantik

vrchni prudic

• Member_50
  • 13 837 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 20.červen.2018 - 07:24

Je to prave naopak. Jakmile pusti do firmy mlade designery, vzniknou fashion sračky, kterych je dnes vsude plno. To jsou vytvory mladych, nadejnych, progresivnich designeru. A stejne tak mirit na lidi kolem 25 s hodinkama za tisice či desitky tisic je nesmysl. Ty mechanika nezajima a ani na ni nemaji penize.

#28 pepyczek

pepyczek

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 469 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Valašsko
  • Fanoušek značky:swiss, deutsch, 日本語

Publikováno 20.červen.2018 - 07:39

Co v tom je za strojek? Ronda?

minulost: Seiko SNXS79, Seiko SNX111, Seiko SNZF17, Citizen CA4010-58L, Seiko SARX015, Seiko SARB033, Citizen CA0338-57E 

současnost: Omega Constellation c-shape 168.017, cal. 561, Vostok Amphibia 420919, Citizen BM8180-03E

Moje hodnocení

#29 Dokusan

Dokusan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 984 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 20.červen.2018 - 07:41

Ano, pravděpodobně je v tom Ronda ( v Prim Pilot je Ronda tak usuzuji, že bude i zde)

Tento příspěvek byl upraven od Dokusan: 20.červen.2018 - 07:42

Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#30 martar

martar

freshwater explorer

• Member_50
  • 5 493 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha-venkov
  • Fanoušek značky:Omega, RLX, Vulcain, GP, Blancpain, JLC, automatony J:D a AG.

Publikováno 20.červen.2018 - 07:43

Já mám u produkce Eltonu dlouhodobě problém s ručkama. Přijdou mi prasácký, nehotový, často s takovým humpoláckým švem v ose lomení, zkrátka hrůza. To už má lepší rjčky to MPM tady na stránce....

#31 pepyczek

pepyczek

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 469 příspěvků(y)
  • Bydlí:Jižní Valašsko
  • Fanoušek značky:swiss, deutsch, 日本語

Publikováno 20.červen.2018 - 07:49

Ano, pravděpodobně je v tom Ronda ( v Prim Pilot je Ronda tak usuzuji, že bude i zde)

Ok, díky za info.

minulost: Seiko SNXS79, Seiko SNX111, Seiko SNZF17, Citizen CA4010-58L, Seiko SARX015, Seiko SARB033, Citizen CA0338-57E 

současnost: Omega Constellation c-shape 168.017, cal. 561, Vostok Amphibia 420919, Citizen BM8180-03E

Moje hodnocení

#32 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 853 příspěvků(y)

Publikováno 20.červen.2018 - 08:29

Rád občas do PRIM vláken vlezu, člověk se hodně zasměje :lol2: A můj velký obdiv pro patrioty, co za ně dají takovej nesmyslnej peníz....

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#33 p3k

p3k

Megazávislák

• Member_50
  • 1 928 příspěvků(y)
  • Bydlí:rovně a pak doprava

Publikováno 20.červen.2018 - 09:36

Ať jsou jací jsou, buďme rádi, že se máme o čem bavit (čemu zasmát). Co by za to dali třeba poláci, maďaři nebo laponci :goof:

Grand Seiko SBGA001 Spring Drive, Seiko Prospex SBDB001 Marine Master Professional 600m Spring Drive, Fortis B42 Flieger Chronograph, Casio Protrek PRG-600Y-1ER a pár primek

Moje hodnocení: Tady

#34 JMK

JMK

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 20.červen.2018 - 09:40

Co dodat? Už se mi do nich nechce ani strefovat.

#35 Dokusan

Dokusan

Megazávislák

• Member_50
  • 2 984 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 20.červen.2018 - 09:54

Tak poláci mají minimálně dva celkem slušný microbrandy. Slováci mají Biatec. Nevím jestli jsme na tom s Eltonem a MPM lépe ;)

Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#36 martigen

martigen

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 451 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha 6 - Střešovice
  • Fanoušek značky:auta, hodinky, hudba, chilli

Publikováno 20.červen.2018 - 13:49

Mě se náhodou ty "ženský" barvy líběj, na pravý primky docela odvaha a podle mě správná cesta. Klidně bych je manželce koupil. Cena je druhá věc, to by pak vše museli zlevnit na max polovinu, což neudělaj, že ano.

Tento příspěvek byl upraven od martigen: 20.červen.2018 - 13:50

TAG Heuer Formula 1 Calibre 16, Omega SMP300 2254.50, PRIM Linea 40 automatic black, 2015 Hamilton Spirit of Liberty H42415731, Seiko BabyMonster SNZF53J1, 1968 JLC Memovox E855, 196? Omega Seamaster

#37 p3k

p3k

Megazávislák

• Member_50
  • 1 928 příspěvků(y)
  • Bydlí:rovně a pak doprava

Publikováno 20.červen.2018 - 14:21

Tak poláci mají minimálně dva celkem slušný microbrandy. Slováci mají Biatec. Nevím jestli jsme na tom s Eltonem a MPM lépe ;)

s tou mrtí starých primek, o kterých je tady v 90% vláknech plno filozofických debat, si myslím na nás nemají :)

Tento příspěvek byl upraven od p3k: 20.červen.2018 - 14:23

Grand Seiko SBGA001 Spring Drive, Seiko Prospex SBDB001 Marine Master Professional 600m Spring Drive, Fortis B42 Flieger Chronograph, Casio Protrek PRG-600Y-1ER a pár primek

Moje hodnocení: Tady

#38 Biges

Biges

Prim Sport maniak

• Member_50
  • 2 148 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Prim, Orient

Publikováno 28.červen.2018 - 13:48

Byl jsem se na ně podívat naživo a co musím ocenit, že Elton po dloooooouhé době opět nanesl na ciferníky lesklou barvu, zřejmě znovuobjevuje ztracené dovednosti. Zvláště tyhle modré se mi líbily a už jsem poslal dotaz, zda by to uměli na renovaci :)

Ten odlesk se mi pod lampou nepodařilo zachytit,  holt by to chtělo přirozené světlo nebo alespoň externí blesk...

Přiložený soubor (y)

biges(at)centrum.cz

Sháním rodinný dům se zahradou v Praze  :)

Přispějte fotografiemi Prim Sport 2 i Prim Sport.
Koupím/vyměním vložku do lunety Elton Sport, Ancre Surf číselníky.