Přejít na obsah

Fotka
* * - - - 2 Hlasů

Člen Wender POZOR!

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
46 odpovědí na toto téma

#1 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 950 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Zakázková výroba šperků a samozřejmě hodinky !

Publikováno 14.červen.2018 - 08:45

Zdravím kamarádi a kolegové,

nevím jak Vám dát všem na vědomí informace tak volím tuto formu.

Snad jste všichni zaregistrovali včerejší eskapády člena Wender v sekci PRIM, dle mého  Alter Ego zdejšího člena, ale nemusí to tak nutně být.

Ještě včera si mně prolustroval, což není ve dvacátém prvém století problém a neváhal mně napsat na každou z mých tří mailových adres několik emailů, kdy  se prvé zmiňovali jen o pánských přirozeních zdejších moderátorů a končili antisemitskýmy obraty o židácích na mojí osobu.

V posledním emailu ze včerejší noci, který jsem si přečetl dnes ráno byly již jasně ( nejasně) míněné výhrůžky mé osobě  a to v horizontu 14 dní.

Proto jsem se poprvé za svůj život rozhodl jít podat na PČR trestní oznámení na neznámého pachatele.

Z tohoto důvodu Vás chci požádat o jednu věc a tou je možná pomoc v podobě identifikace, tedy občanského jména a adresy (do S.Z.) nicku Wender a za toto nabízím  odměnu v podobě darované částky mnou jako fyzickou osobou tomu, kdo mi sdělí ověřitelné požadované informace ve výší 5000,- kč a to za účelem rychlejší identifikace pisatele pro PČR a mnou podávané trestní oznámení.

K tomuto kroku jsem se odhodlal po zralé úvaze, jelikož jednaní člověka s nickem Wender výrazně překročilo úroveň i hrubšího " laškování"  na které jsem tady za více jak deset let zvyklý a to hlavně tím, že mi otevřeně vyhrožuje  a to navíc na soukromých emailových adresách a to značně nevybíravým způsobem a opakovaně.

Děkuji Vám za pomoc

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?
Ale kdyby náhodou, klidně mi napište S.Z. :-)

Nebo koukni na :  https://www.zonerama...diamonds/352334

#2 Xenomorfus

Xenomorfus

Linguafoeda acheronsis

• Member_50
  • 2 412 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava
  • Fanoušek značky:Traser, G-Shock, Seiko, Deep Blue, Aragon

Publikováno 14.červen.2018 - 10:22

To je maglajz.
Snad to bude mit stastny konec. Dej pak vedet, jak se to vyviji. Nemam o PCR valne mineni, ale treba prekvapi. Ja bohuzel pomoct neumim. Drzim palce.

Traser P6600 Type 6 MIL-G "Sapphire",  Crepas Cayman 3000, Alpina Seastrong Diver 300,

Aragon Enforcer T100 68 tubes,  Seiko Prospex SNE421, Casio GWN-1000B-1BER "Gulfmaster",

Casio G-7900A-4ER, Casio GW-9100-1ER "Gulfman", Casio DB-34H, Casio GX-56,

Seiko 6138-8020 "Panda", Temporis - Chronographe Suisse - 60. léta, Prim (hromada), HMT, 

Seiko Monster "Orange" (třikrát),  Aragon Divemaster T100

Deep Blue Daynight Blue T100,  Deep Blue Sun Diver II.

Vratislavia Heritage Chrono, Wenger Sea Force

Vostok Amfibija, Seiko "Mt. Fuji", Seiko 7002

Seiko SKZ -207 "Atlas"Seiko Monster "Drakula"

#3 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 685 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 11:09

Určitě je to dlouhodobý člen, jak jinak by znal "vycucjogurt od vedle"?

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#4 colommbo

colommbo

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 14.červen.2018 - 11:20

...a zřejmě (něčím, někým) zhrzený, dehonestovaný, frustrovaný, popř. nemocný...

#5 Dantechno

Dantechno

Vycucjogurt od vedle

• Member_50
  • 9 065 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ano
  • Fanoušek značky:Přikázaný směr jízdy

Publikováno 14.červen.2018 - 11:27

Co se deje? nebo co?  Kdo me zna?  Jako rad si privydelam ...

EDIT: Jo , uz jsem to nasel.. Jako vznesu obvineni pro pomluvu. Ja byl nahodou dobrej, ferovej a oblibenej moderator.

Tento příspěvek byl upraven od Dantechno: 14.červen.2018 - 11:29

Seiko.jpg     xLLVo.png     244egw6.jpg         https://www.instagram.com/jelenihlen/

#6 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 950 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 12:01

Pomohla by  mi pro PČR i IP adresa, ale psal mi z adresy která má koncovku na Seznamu a před ní je jen jeho nick, který si založil tady obratem jako druhý po tom co na prvý dostal ban.

Adresu z které mi chodí na všechny emaily prima emaily pro lepší náladu rád sdělím do S.Z, abych náhodou něco nepokazil.

Toto chci vzhledem k tomu, že to překročilo Chronomag dotáhnout do konce !!!

Taky kdo dnes potřebuje diamanty a šperky zhotovené na zakázku za bezkonkurenční ceny, že ano ?

#7 petr_cha

petr_cha

Megazávislák

• Member_50
  • 2 413 příspěvků(y)
  • Bydlí:Teplice

Publikováno 14.červen.2018 - 12:38

Určitě je to dlouhodobý člen, jak jinak by znal "vycucjogurt od vedle"?

Presne to same me napadlo.. bohuzel..

aktuální kontakt: cha.petr@gmail.com

#8 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 11 086 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 14.červen.2018 - 12:42

Co se deje? nebo co?  Kdo me zna?  Jako rad si privydelam ...

EDIT: Jo , uz jsem to nasel.. Jako vznesu obvineni pro pomluvu. Ja byl nahodou dobrej, ferovej a oblibenej moderator.

Kdyby ses neozval, tak bych toho jogurta neodhalil :-)).

#9 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 373 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 14.červen.2018 - 12:52

Arabové mají přísloví, že pes co štěká nekouše. 

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#10 beeman

beeman

pΩsitive

• Member_50
  • 2 018 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega, Rolex, Prim

Publikováno 14.červen.2018 - 12:53

uz jsem se par krat presvedcil, ze to absolutne neplati :-)

Reference /  Fotogalerie / Kontakt: nejakymam zavinac seznam tecka cz

20180419210934-4b4f656d.png20180708103614-8d6f9e75.gif20180524205110-d9cb413b.gif20170402164410-5cb4b698.gif20161231111006-dcc4886d.gif20161213190400-c44e21a3.gif20171003183700-9c178258.gif    

#11 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 11 086 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 14.červen.2018 - 13:03

uz jsem se par krat presvedcil, ze to absolutne neplati :-)

Jestli mi chceš říct, že pes, kterej na tebe štěkal byl do tebe zakouslej, tak ti nevěřím :-)). To zvládne málokdo.

Ale k tématu- Longu lituju tě, když už nic, tak s tím máš opruz okolo běhání.

#12 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 13:16

No já čítám, že policajti, pokud budou opravdu chtít, ho najdou celkem lehce, prostředky na to myslím mají. Jen aby si neřekli, že jednodušší je za měsíc napsat dopis o odložení.

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#13 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 443 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 14.červen.2018 - 13:16

"Je samozřejmé, že k tomu, aby někdo popřel platnost věty tak obecné, jako je přísloví, je třeba určité duševní síly. Není to lehké, ale někdy se tomu nelze vyhnout, jak se přesvědčil muž, který už neměl ani jediné šaty celé a byl pětkrát v Pasteurově ústavu, protože trval na tom, že pes, který štěká, nekouše. Kousali všichni." Saturnin

Prodám kinetic chrona Seiko Sportura SNL043

Prodám brýle - nové pilotky Ray Ban s polarizačními skly

Prodám limitku Ninja Black Turtle SRPC49

Prodám Seiko SARG005 - "bílé Alpinisty"

Koupím knihu A. N. Bukrejev a G. W. DeWalt: Výstup: ctižádost pohřbená na Everestu

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#14 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 443 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 14.červen.2018 - 13:23

No já čítám, že policajti, pokud budou opravdu chtít, ho najdou celkem lehce, prostředky na to myslím mají. Jen aby si neřekli, že jednodušší je za měsíc napsat dopis o odložení.

Tomu až tak nevěř, to bude řešit obvoďák a ne někdo ze specializovaného IT týmu, a ten vůbec ani nemusí tušit co je to IP adresa. Kdysi jsem narazil na podvodníka, dostal se k jeho IP adrese a podle ní určil, kde bydlí a jak se jmenuje. Když jsem ty informace předal "vyšetřovateli", zíral na to jako sůva z nudlí a říkal: "A to jde, takhle najít jeho adresu?" Takže chápu Longa, čím více informací pro PCR, tím lépe, jinak to odloží, protože si s tím nebudou vědět rady.

Prodám kinetic chrona Seiko Sportura SNL043

Prodám brýle - nové pilotky Ray Ban s polarizačními skly

Prodám limitku Ninja Black Turtle SRPC49

Prodám Seiko SARG005 - "bílé Alpinisty"

Koupím knihu A. N. Bukrejev a G. W. DeWalt: Výstup: ctižádost pohřbená na Everestu

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#15 clockyclock

clockyclock

Megazávislák

• Member_50
  • 2 526 příspěvků(y)
  • Bydlí:Doma
  • Fanoušek značky:Tudor, Heuer, Rolex

Publikováno 14.červen.2018 - 13:24

... to u nas na dedine se rika, ze silnejsi pes mrda.. :D

Jinak docela mazec, snad vse dobre dopadne, tohle by se tady stavat nemelo.. drzim palce.
<p>Pár kousků: Ingersoll Bison N23 L.E., Suunto T1, Suunto T4D, Hamilton Jazzmaster Square, Timex Ironman Triathlon, Swatch Deep Turtle, Tag Heuer F1, Tag Heuer Monaco, Laco vintage, Tag Heuer Carrera, Bulova BVA 96A119, Breitling Super Ocean, Seiko SKX007, Ollech&Wajs Ocean Master, Breitling Colt II, Laco Flieger, Fortis Flipper, tag Heuer F1, Omega SMP černy v chronu, G-Shocky white, Longines Heritage 1954, Longines Heritage 1935, Omega Bondovky, Omega Planet Ocean, Omega Aqua Terra Chronograph, Omega Speedmaster Moonwatch, Omea Aqua Terra Quartz, Omega Railmaster, Rolex Datejust, Rado Multifunction, Heuer Game Master, Tudor Black Bay, Rolex Submariner HULK, Rolex Datejust bicolor, Rolex Milgauss, Rolex Submariner plechace. Feedback: http://forum.chronom...68-clockyclock/

#16 Klotzman

Klotzman

Megazávislák

• Member_50
  • 3 247 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 13:32

Tomu až tak nevěř, to bude řešit obvoďák a ne někdo ze specializovaného IT týmu, a ten vůbec ani nemusí tušit co je to IP adresa. Kdysi jsem narazil na podvodníka, dostal se k jeho IP adrese a podle ní určil, kde bydlí a jak se jmenuje. Když jsem ty informace předal "vyšetřovateli", zíral na to jako sůva z nudlí a říkal: "A to jde, takhle najít jeho adresu?" Takže chápu Longa, čím více informací pro PCR, tím lépe, jinak to odloží, protože si s tím nebudou vědět rady.

No a to jsem právě myslel tím "když budou opravdu chtít".

- Rolex ?
- Omega
- Beautiful...

#17 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 950 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 13:33

Kluci mě to dost dostala a zklamalo! Zhnusilo! Hlavně to, že mne ten "hnus" píše takové emaily na soukromé adresy. Buďte si jisti, že by se Vám  to nelíbilo.

Mně se to nelíbí až tak, že dávám hlavu na stranu. A takového psa nehlaďte určitě, je hodně moc nasranej!

#18 Tittus

Tittus

No Future, No Hope

• Member_50
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 13:36

Longu, hoď mi SZ s tím jeho mailem, znám někoho na Seznamu, třeba by pomohl...

"I feel sorry for people who don't drink. When they wake up in the morning, that's as good as they're going to feel all day." - Jack Lemmon

#19 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 950 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 13:36

No a to jsem právě myslel tím "když budou opravdu chtít".

Ano chlapi snažím se opravdu hodně a dnes jsem tomu věnoval hodně energie !

Špína musím pryč, i když je zažraná. Hodně z Vás mně zná a víte, že jsme zvyklý dělat věci pořádně a dotahovat je dokonce!

#20 long

long

Míra

• Member_50
  • 3 950 příspěvků(y)

Publikováno 14.červen.2018 - 13:37

Longu, hoď mi SZ s tím jeho mailem, znám někoho na Seznamu, třeba by pomohl...

Děkuji posílám do S.Z.