Přejít na obsah

Člen Wender POZOR!


long

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

nojo, plochá historka okresního formátu, nakonec z celýho chronofóra bude bonzblog.

Co kdyby si napsal k čemu ve skutečnosti došlo, nebo čím se mu protivíš a proč to tak je.....

A měl sis to  řešit privátně mimo tento prostor.  :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirku, ber to tak že i elektronická srážka s debilem je zdraví škodlivá - nastav si na něj v poště spam filtr, ať se ti ty jeho srance zatím sypou do složky kterou nečteš a nezvyšuje ti to zbytečně tlak. Stejně jako jsou na internetu kromě normálních lidí i šuldové s malým pindíkem co si své mindráky léči rozesíláním nabídek na jejich prodložení, lezou na něj i psychopati s naivní představou o vlastní anonymitě a nedotknutelnosti. A i kdyby snad policajti "konali" (jakože nebudou, vzhledem k tomu že by to možná nebylo ani na pokutu), nic si na té zamindrákované nule nevezmeš... 

 

Jinak za to že teď zdejším členům chodí na jejich soukromé maily podobným spam bohužel můžeme poděkovat i Chronomagovi, který svou měsíční neaktivitou ve věci nefuknkčních SZ spoustu naivních lidí motivoval ke zveřejnění "ostrých" adres se jmény v profilu, inzerci a v patičkách, tak jako to máš dodnes i Ty...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych nebyl asi až takovej optimista ohledně pomoci od PČR (i když teda neznám obsah mailů). Zrovna v neděli jsem se vrátil z vody, kde byl i kámoš cajt, kterého převelili na jakési IT pracoviště na okrese. A nadával - jsou tam tři, práce hafo a koncepce nula. Takže jim tam ze všech různých oddělení, obvodů a okrsků házej věci od podvodů na Aukru po pedofily na Facebooku. Takže "ňákou tu hurážku" asi přijmou (ze zákona musí), ale . . .

Jinak mě teda fakt překvapuje ta znalost vycucjogurta - Dane koho si tenkrát nasejřil...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, plochá historka okresního formátu, nakonec z celýho chronofóra bude bonzblog.

Co kdyby si napsal k čemu ve skutečnosti došlo, nebo čím se mu protivíš a proč to tak je.....

A měl sis to  řešit privátně mimo tento prostor.  :notworthy:

Milý Elogo, víš prd a dáváš rady. Ale obecně Ti rád odpovím. Nevím čím jsem se mu zprotivil, neznám ho. Nejde o to že mi píše emaily, ale vyhrožuje mi v nich s termíny!!! Nevím, proč bych to měl řešit mimo tento prostor když se to týká výlučně tohoto prostoru. Je to virtuální hrdina odsud. To Ti ale snad došlo.

 

Haha, starší člen komediálního dua "chlapáci" tu roní holubičí slzičky kvůli mailu. No ty vole :D

I ty víš prd a kážeš moudra, více číst a méně psát je cesta. Nejde o email tedy o hodně emailů za jeden večer, ale o obsah, který je  bez debat přesně pro PČR. Nejde v nich o urážky ( i když tam jsou), ale jasně definované výhružky s termíny

 

To je fuk. Každopádně teďka už rozmlátil komp, zmagnetizoval hardisk i s hodinkama, vodhlásil internety, sbalil si uzlíček a čeká, až si ho nejpozdějc zejtra vyzvedne URNA. Takhle se na ně musí!

Od Tebe mě bohužel komentář nepřekvapil.,ale někdo pisatele jistě zná, že Milisi? Navíc je škoda, že neznáš přesný obsah a četnost emailů, zřejmě by jsi takto nereagoval i když .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Já bych nebyl asi až takovej optimista ohledně pomoci od PČR (i když teda neznám obsah mailů). Zrovna v neděli jsem se vrátil z vody, kde byl i kámoš cajt, kterého převelili na jakési IT pracoviště na okrese. A nadával - jsou tam tři, práce hafo a koncepce nula. Takže jim tam ze všech různých oddělení, obvodů a okrsků házej věci od podvodů na Aukru po pedofily na Facebooku. Takže "ňákou tu hurážku" asi přijmou (ze zákona musí), ale . . .

Jinak mě teda fakt překvapuje ta znalost vycucjogurta - Dane koho si tenkrát nasejřil...?

 

 

skoro každýho, Horhe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...