Přejít na obsah

Člen Wender POZOR!


long

Doporučené příspěvky

Zdravím kamarádi a kolegové,

nevím jak Vám dát všem na vědomí informace tak volím tuto formu.

 

Snad jste všichni zaregistrovali včerejší eskapády člena Wender v sekci PRIM, dle mého  Alter Ego zdejšího člena, ale nemusí to tak nutně být.

 

Ještě včera si mně prolustroval, což není ve dvacátém prvém století problém a neváhal mně napsat na každou z mých tří mailových adres několik emailů, kdy  se prvé zmiňovali jen o pánských přirozeních zdejších moderátorů a končili antisemitskýmy obraty o židácích na mojí osobu.

V posledním emailu ze včerejší noci, který jsem si přečetl dnes ráno byly již jasně ( nejasně) míněné výhrůžky mé osobě  a to v horizontu 14 dní.

 

Proto jsem se poprvé za svůj život rozhodl jít podat na PČR trestní oznámení na neznámého pachatele.

 

Z tohoto důvodu Vás chci požádat o jednu věc a tou je možná pomoc v podobě identifikace, tedy občanského jména a adresy (do S.Z.) nicku Wender a za toto nabízím  odměnu v podobě darované částky mnou jako fyzickou osobou tomu, kdo mi sdělí ověřitelné požadované informace ve výší 5000,- kč a to za účelem rychlejší identifikace pisatele pro PČR a mnou podávané trestní oznámení.

 

K tomuto kroku jsem se odhodlal po zralé úvaze, jelikož jednaní člověka s nickem Wender výrazně překročilo úroveň i hrubšího " laškování"  na které jsem tady za více jak deset let zvyklý a to hlavně tím, že mi otevřeně vyhrožuje  a to navíc na soukromých emailových adresách a to značně nevybíravým způsobem a opakovaně.

 

Děkuji Vám za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Pomohla by  mi pro PČR i IP adresa, ale psal mi z adresy která má koncovku na Seznamu a před ní je jen jeho nick, který si založil tady obratem jako druhý po tom co na prvý dostal ban.

Adresu z které mi chodí na všechny emaily prima emaily pro lepší náladu rád sdělím do S.Z, abych náhodou něco nepokazil.

 

Toto chci vzhledem k tomu, že to překročilo Chronomag dotáhnout do konce !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se deje? nebo co?  Kdo me zna?  Jako rad si privydelam ...

 

EDIT: Jo , uz jsem to nasel.. Jako vznesu obvineni pro pomluvu. Ja byl nahodou dobrej, ferovej a oblibenej moderator.

Kdyby ses neozval, tak bych toho jogurta neodhalil :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jsem se par krat presvedcil, ze to absolutne neplati :-)

Jestli mi chceš říct, že pes, kterej na tebe štěkal byl do tebe zakouslej, tak ti nevěřím :-)). To zvládne málokdo.

Ale k tématu- Longu lituju tě, když už nic, tak s tím máš opruz okolo běhání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arabové mají přísloví, že pes co štěká nekouše. 

"Je samozřejmé, že k tomu, aby někdo popřel platnost věty tak obecné, jako je přísloví, je třeba určité duševní síly. Není to lehké, ale někdy se tomu nelze vyhnout, jak se přesvědčil muž, který už neměl ani jediné šaty celé a byl pětkrát v Pasteurově ústavu, protože trval na tom, že pes, který štěká, nekouše. Kousali všichni." Saturnin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já čítám, že policajti, pokud budou opravdu chtít, ho najdou celkem lehce, prostředky na to myslím mají. Jen aby si neřekli, že jednodušší je za měsíc napsat dopis o odložení.

Tomu až tak nevěř, to bude řešit obvoďák a ne někdo ze specializovaného IT týmu, a ten vůbec ani nemusí tušit co je to IP adresa. Kdysi jsem narazil na podvodníka, dostal se k jeho IP adrese a podle ní určil, kde bydlí a jak se jmenuje. Když jsem ty informace předal "vyšetřovateli", zíral na to jako sůva z nudlí a říkal: "A to jde, takhle najít jeho adresu?" Takže chápu Longa, čím více informací pro PCR, tím lépe, jinak to odloží, protože si s tím nebudou vědět rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomu až tak nevěř, to bude řešit obvoďák a ne někdo ze specializovaného IT týmu, a ten vůbec ani nemusí tušit co je to IP adresa. Kdysi jsem narazil na podvodníka, dostal se k jeho IP adrese a podle ní určil, kde bydlí a jak se jmenuje. Když jsem ty informace předal "vyšetřovateli", zíral na to jako sůva z nudlí a říkal: "A to jde, takhle najít jeho adresu?" Takže chápu Longa, čím více informací pro PCR, tím lépe, jinak to odloží, protože si s tím nebudou vědět rady.

No a to jsem právě myslel tím "když budou opravdu chtít".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mě to dost dostala a zklamalo! Zhnusilo! Hlavně to, že mne ten "hnus" píše takové emaily na soukromé adresy. Buďte si jisti, že by se Vám  to nelíbilo.

Mně se to nelíbí až tak, že dávám hlavu na stranu. A takového psa nehlaďte určitě, je hodně moc nasranej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to jsem právě myslel tím "když budou opravdu chtít".

 

Ano chlapi snažím se opravdu hodně a dnes jsem tomu věnoval hodně energie !

Špína musím pryč, i když je zažraná. Hodně z Vás mně zná a víte, že jsme zvyklý dělat věci pořádně a dotahovat je dokonce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.


×
×
  • Vytvořit...