Přejít na obsah

CITIZEN PROMASTER BN2024-05E


Doporučené příspěvky

Ahoj,

rok se s rokem sešel kdy jsem tu poptával tento kousek na letní dovolenou.Včera přišel tak šílenej impuls že jsem je musel objednat,.....v hlavě mi pořád znělo,celej rok si to vydržel,ale už to prostě nevydržíš no a dnes je kurýr přivezl. :clap:

Další impuls byl nedávný prodej modelu Ecozilla se kterým jsem byl maximálně spokojenej.

 

Lehká nervozita než dorazil kurýr,pak lechtání v žaludku při rozbalování a nakonec ten wow efekt kterej se dostaví při tom když je člověk uchopí poprvé do ruky...

 

První dojem je prostě impozantní,nadherné zpracování,super guma krásně měkká a podajná která sedne krásně na ruku.Vellký přehledný cifr s super lumi.

 

Pokud by někoho zajímalo pár techn.věcí co tento kousek umí zde je vše krásně popsáno :notworthy:

https://www.svetcasu.cz/katalog/zbozi/naramkove-hodinky/potapecske/produkt/citizen-bn2024-05e-promaster-marine-divers-potapecske-hodinky

 

video s představením fičur

 

 

 

pár rychlofotek na ruce

 

post-12267-0-56961300-1529001455_thumb.jpg

post-12267-0-36453300-1529001473_thumb.jpg

 

 

 

porovnání s Casio Mudmaster co se týče velikosti

 

post-12267-0-85711100-1529001876_thumb.jpg

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradni, zajimavy a nevsedni kousek, gratuluji a at dobre slouzi!! Proste hodinky pro chlapa :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spine, ty Ecozilla sis mel nechat, do tehle minisbirky "priser do hlubin" by to zapadlo. Budou ti chybet.

Na dovcu hezkej odvaz.

musím redukovat,mám toho moc a nosím stejně jeden kousek nejvíc :D

tyhle jsem vzal na hlavně léto a na dovču až se pořádně zanořím :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stylovy popelnik. na plaz dokonale hodinky.

popelník o trošku menší jak Ecozilla to je pravda,ale na léto k vodě ideální :cheers:

 

18mm, tu už je slušný puk. Parádne sú, nech slúžia.

 

 

Slušný prasátka, kolik mají na výšku, kupoval si na Timestore?

jj měli je tam za slušnej peníz,jinak  výšku moc neřeším,mám třeba Oris chrono diversky 47mm a tam ta výška je taky,takže jsem zvyklej 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...