Přejít na obsah

Automaty do 35 000,-(potápky)


Doporučené příspěvky

Monta je supr, ale mně přijde možná až předražená (na to jak je to "mladá" značka) + ještě by tam byly poplatky na celnici. 

Naprostej souhlas.

 

Musím uznat, že za tu cenu mě lákají je jen objednat na zkoušku/lítačku. 

Taky souhlas, uvažoval jsem o nich, ale nakonec vybral přece jen jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Co Zodiac SUPER SEA WOLF 53? N mají bohužel keramickou lunetu, ale diametr je 40 mm. Do rozpočtu by se vlezli, pokud vím v ČR se neprodávají (může někdo upřesnit )

Černé

https://www.zodiacwatches.com/collections/super-sea-wolf/products/super-sea-wolf-53-skin-zo9203

Modré

https://www.zodiacwatches.com/collections/super-sea-wolf/products/super-sea-wolf-53-skin-zo9204post-52683-1529176910,65.jpegpost-52683-1529176916,22.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mě prostě fungujou jako celek, což může samozřejmě být dost subjektivní.

Každopádně úplně bomba je to pouzdro.

Nejenom, že je mega pohodlný, ale je originální a za mě prostě geniální a do jisté míry i ikonický, vzhledem k historii. To se u daných Seiko prostě říct nedá. Jsou to jen další fajn Seika a to mám Seiko rád.

Za tu dobu co jsem tady, jsem vystřídal, nevím cca 30 různých kousků, což na místní poměry sice není žádnej rekord, ale k Atmosům jsem se vrátil a rozhodně nelituju.

Jsou super a žádný, jiný hodinky k ním úplně nemůžu přirovnat. Jsou svoje a za mě jsou prostě dobrý.

Aktuálně nosím RLX Expy I a stejně po nich furt pokukuju.

Mají mimo jiné výbornej antireflex a tím spíš tahají za oči. Za daný peníze, super hodinky! Jen ten tah, ten bych taky rád. :D ovšem origo řemen je taky jeden z nejlepších, co jsem se setkal a sluší jim taky moc.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si tvrdit, že zpracování....ale měl jsem možnost vidět obojí jen velmi krátce. No a raději bych tu Etu než 6r35, ale to je otázka....

Edit: Míra mě předběhl (navíc má větší zkušenost s Atmosy)

Dal bych na jeho názor

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a hlavně právě na menší ruce sedí úplně super, což bych v tvým případě bral jako velký plus.

Jen ten řemen není úplně krátkej a možná to bude chtít dírku navíc, nebo nosit na něčem jiným.

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se pak pochlub. A budeš brát lestenou nebo piskovanou verzi pouzdra?

Určitě leštěnou, protože ta lze alespoň přeleštit. Snažím se o hodinky starat a mít na pískované verzi nějaký "neodstranitelný" škrábanec bych nevydržel. Spíš nevím jaký řemínek/tah. U pískované verze je opravdu pěkný kožený řemen (sám jsem je na něm zkoušel a seděl perfektně), ale leštěnky mají jen gumu a milanaise náramek. Osobně vždy preferuji kovový tah, ale tento se mi moc nepozdává. + vím, že to sem nepatří, ale nevíte, zda lze na chronoshopu získat nějakou "zákaznickou" slevu ? Vím, že např. koscom má členskou kartu s kterou má člověk pár procent dolů a to vždy potěší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co sleva, ale pokud by se náhodou nedalo nějak domluvit v chronoshopu, tak člen Mr. Igelit si ten řemen dokupoval a byl mu myslím nějakej větší, jestli ho ještě má, tak se třeba nějak domluvíte.

Jinak gratulace k výběru. Jestli ti budou dělat radost aspoň jako mně, tak budeš spokojenej.

Jdeš do modré, nebo černé ?

Upraveno uživatelem MíraMíra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co sleva, ale pokud by se náhodou nedalo nějak domluvit v chronoshopu, tak člen Mr. Igelit si ten řemen dokupoval a byl mu myslím nějakej větší, jestli ho ještě má, tak se třeba nějak domluvíte.

Jinak gratulace k výběru. Jestli ti budou dělat radost aspoň jako mně, tak budeš spokojenej.

Jdeš do modré, nebo černé ?

Mám v plánu modré.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobře. Celkově jich tu moc není a samá černá. Lesklý, modrý tady budou asi první. Aspoň se teda nikdo nepochlubil.

Tak se těším na fotky. Fotogenický budou rozhodně dost.

Jakmile budou doma, tak se sem pokusím přidat pár fotek. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Osobně můžu potvrdit to, co bylo napsáno výše. Originálně tvarované pouzdro skutečně výborně sedí. Po vyzkoušení si Atmosů, Maticů a 104 Sinn v Chronoshopu (kam jsem musel jet skoro 400 km:) ) jsem se rozhodl pro Squale Matic. I přes rozměr 44 padnou jak ulité (zápěstí mám 18 cm). Příjemně mě překvapil Milanaise náramek, ke kterému jsem měl trochu nedůvěru. A bonusem je, že to jsou opravdu nezaměnitelné hodinky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...