Přejít na obsah

Quizz - kde to je dle fotky


Doporučené příspěvky

Jezero Moraine v Kanadě...?

 

rekl bych, ze jsi to skoro trefil, geomorfologie vypada  hodne podobne, ale relief jezera nesedi se me zda...

 

To je nějaký místo z Planety opic ;)

 

Ano, z planety opic, Dyt rikam, ze to prinesl ze skoly :)

 

Tak ted nevim co tim chtel basnik rict. Google search jsem pouzil jako prvni vec samo. Vysledek mountain view ukazuje, ze jsme ja i google stejne inteligentni. Je to dobre, nebo spatne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predem se omlouvam, pokud delam neco spatne, ale pokud mi google vyhodnoti obrazek jako horskou krajinku, tak to je neco, co jsem schopen vydedukovat sam. Tim padem nejak pozbyvam hodnoty u tveho prispevku.

On ale google říká "Mount Scenery", to je v tomto případě název konkrétního místa, je to sopka někde v Karibiku. Taky mě to nejdřív popletlo. Ale podle dalších fotek si nemyslím, že by to bylo ono. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezká ukázka robotických myšlenkových pochodů.

Robot nenašel žádou shodu, tak obrázek pojmenoval obecně mount scenery (přírodní scenérie). Jenže tím v tu ránu našel shodu s horou s názvem Mount Scenery a hned ji k tomu přilepil. Že to nesouvisí je robotovi jedno, to už si už musí posoudit člověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, velmi odlehlá oblast, něco jako pustiny v Kanadě, Aljaška, Sibiř, možné taky Patagonie, 

ale to jsou jen dohady, lepší je to trefovat podle popisu v kalendáři, je-li tam nějaký, jak píšou nade mnou.

**

A co třeba tohle... je to Frisco nebo ne?  :notworthy:

**

 

post-18915-0-39497100-1529647077_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...