Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Suunto Core nefuknční tlačítko

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 586 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 25.červen.2018 - 08:40

U mých oblíbených Suunto Core přestalo po výměně baterie fungovat z ničeho nic pravé hroní tlačítko :(  Už jste někam dávali Suunta na opravu? V servisu mě na hned řekli plus mínus oprava tlačítka 2.000,-Kč nebo málo pravděpodná výměna celého modulu za 4.000,-Kč. To se mi zdá dost, no a pouhá identifikace problému 400,-Kč.

Přiložený soubor (y)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#2 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 811 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 11:30

Předpokládám že jsou stejně po záruce a za 2 litry bys sehnal jiné/jeté. Každopádně jsou to jenom sprosté digitálky a nic jiného než často mačkanej kontakt se v tom posrat nemohlo - tak zkus mrknout třeba na tohle...

#3 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 586 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 12:33

Super, děkuji moc za instruktáž  :notworthy: Mohlo by to jít hladce, jediný problém vidím v tom malém hvězdicovém šroubováčku :crying_anim02: No, zkusím ho někde sehnat nebo půjčit v klenotnictví a uvidím...dám vědět jak jsem dopadl.

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#4 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 586 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 20:13

Super, děcka to zasekli, tak jsem natáhl čelovku na palici a vrhnul se na věc. Krásně, jednoduše, přesně podle videa. Do šroubků zapadne krásně klasický hodinářský šroubovák. No, narovnal jsem packy, složil a hodinky jdou jak nové :-) Takže ještě jednou děkuji moc a pokud se někdy sejdeme, máš u mě pivko.

Přiložený soubor (y)

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#5 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 488 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Seiko, Seiko, Seiko, Omega, Vratislavia, Suunto.

Publikováno 25.červen.2018 - 20:26

Diky za video, taky se do toho o víkendu pustím. 

Seiko divers are like crack. You start out with monster or 007 and next thing you know you are selling your couch on Craigslist so that you can get a taste of a spring drive or marine master 

:whistling:

#6 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 2 302 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 25.červen.2018 - 20:27

Afri, tos ty ses eskamoter:)

#7 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 586 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 20:34

Afri, tos ty ses eskamoter:)

Všechno opravím, mimo Rolexek všechno :-)

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#8 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 811 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 21:27

Jsem rád že to klaplo, pivko dám rád - jen doufám že mě za ten návod neprokleješ hned po prvním ponoření do vody  :speak_cool:

PS: A ty Rolexky jsou jenom takové navoněné Primky...  :P