Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Suunto Core nefuknční tlačítko

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 960 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž

Publikováno 25.červen.2018 - 08:40

U mých oblíbených Suunto Core přestalo po výměně baterie fungovat z ničeho nic pravé hroní tlačítko :(  Už jste někam dávali Suunta na opravu? V servisu mě na hned řekli plus mínus oprava tlačítka 2.000,-Kč nebo málo pravděpodná výměna celého modulu za 4.000,-Kč. To se mi zdá dost, no a pouhá identifikace problému 400,-Kč.

Přiložený soubor (y)

• 0

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#2 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 824 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 11:30

Předpokládám že jsou stejně po záruce a za 2 litry bys sehnal jiné/jeté. Každopádně jsou to jenom sprosté digitálky a nic jiného než často mačkanej kontakt se v tom posrat nemohlo - tak zkus mrknout třeba na tohle...

• 0

#3 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 960 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 12:33

Super, děkuji moc za instruktáž  :notworthy: Mohlo by to jít hladce, jediný problém vidím v tom malém hvězdicovém šroubováčku :crying_anim02: No, zkusím ho někde sehnat nebo půjčit v klenotnictví a uvidím...dám vědět jak jsem dopadl.

• 0

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#4 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 960 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 20:13

Super, děcka to zasekli, tak jsem natáhl čelovku na palici a vrhnul se na věc. Krásně, jednoduše, přesně podle videa. Do šroubků zapadne krásně klasický hodinářský šroubovák. No, narovnal jsem packy, složil a hodinky jdou jak nové :-) Takže ještě jednou děkuji moc a pokud se někdy sejdeme, máš u mě pivko.

Přiložený soubor (y)

• 0

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#5 01axel01

01axel01

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 497 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:Seiko, Seiko, Seiko, Omega, Vratislavia, Suunto.

Publikováno 25.červen.2018 - 20:26

Diky za video, taky se do toho o víkendu pustím. 

• 0

Seiko divers are like crack. You start out with monster or 007 and next thing you know you are selling your couch on Craigslist so that you can get a taste of a spring drive or marine master 

:whistling:

#6 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 2 504 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 25.červen.2018 - 20:27

Afri, tos ty ses eskamoter:)
  • 0

#7 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 960 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 20:34

Afri, tos ty ses eskamoter:)

Všechno opravím, mimo Rolexek všechno :-)
  • 0

Woody Allen

Chris Ferro

Charles Spencer Chaplin

#8 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 3 824 příspěvků(y)

Publikováno 25.červen.2018 - 21:27

Jsem rád že to klaplo, pivko dám rád - jen doufám že mě za ten návod neprokleješ hned po prvním ponoření do vody  :speak_cool:

PS: A ty Rolexky jsou jenom takové navoněné Primky...  :P

• 0