Přejít na obsah

Prosim o radu / Heuer Autavia


nAscA

Doporučené příspěvky

 

Na cifru nápis Automatic,a strojek evidentně manuál.Pletu se?Nebo mi to fundovanější mohou vysvětlit? :oneeyed02:

No staci se zamyslet. Proc by to s timhle rozmistenim cudliku mel bejt manual? Ze nevidis mikrorotor? Ten je schovanej v 1.NP. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vono to taky svěčí o mé nezměrné pitomosti.Měl jsem už Autávky,Monzy a teď mám Carrery, a nikdy jsem je neviděl otevřené.Nejsem snob,ale bojím se do nich hrabat. :crying_anim02:

Tak je votevř, naživo je to jeden z nejhezčích pohledů na hodinkovej strojek. Ale nehrab se v tom!!

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze jste tady jiste vice fundovani nez ja, ktery do ted mel jen Tag Heuer, ale zadne Heuerky, chci se zeptat, jestli Vam tyto prijdou v poradku.

jak už bylo řečeno, strojek poskládaný a pouzdro uleštěné k smrti. Variant lunety ale bylo více. Tady jsou pro referenci moje. Vše origo cd3e0958ea200a3353278da11d0ce7d4.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jste přišli na to, že ten strojek je poskládaný? Kvůli té převrtané dvanáctce? Strojky cal. 12 se s takto převrtaným číslem vyskytují poměrně běžně. Takhle se využívaly původní a identické můstky na strojek cal. 11, který dvanáctka nahradila. Prostě se vzal můstek, převrtalo a nově se vyrazilo číslo, pozlatil se a použil. Takže to byla snaha ušetřit při výrobě tehdy naprosto tuctových hodinek.

 

Přeleštěné ty hodinky jsou, to se nedá nic dělat. Za největší problém bych já viděl jen tu vložku lunety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...