Přejít na obsah

Fotka

Heuer jack heuer cv 5110 butik

cv5110 cosc šedej cifr krásný ale velký 61500peněz

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 foldes

foldes

Závislák

• Member_50
  • 584 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Brno, Vysocina
  • Fanoušek značky:Tech je :)

Publikováno 6.červenec.2018 - 15:12

Nazdar Pánove.

Nějak jsem se unáhlil a koupil jsem si hujerky který jsou sice krásný ale na mě moc velký(nebo už prostě nejsem zvyklej na větší hodinky)

Jedná se o cv5110 verzi která byla pouze butiková se šedým cifrem a bílejma subdialama. Hodinky podle mě vypadaj skvěle a na sluníčku prostě hezky hrajou.

Stavově bych je hodnotil asi na 99,8% (Hodinky mají na dýnku a sponě ještě fólie) vlásečnice ani žádné jiné známky používání na nich nejsou. To samé platí pro prošívaný racing řemen.

Hodinky jsou v kompletním balení v záruce u jakéhokoliv AD do února 2019.  Choděj v rámci cosc na (jedná se o caliber 17 s C.O.S.C. certifikátem)

Omlouvám se za fotky ale mám tu jenom mobilovky který jsou peklo. Kdyby jste někdo měl chuť stáčí napsat a nafotím Vám lepší.

Ale už tady pár prodejů proběhlo takže se na ně klidně můžete kouknout.

K předání: Preferuji osobní předání v Praze. Jsem ochoten dojet v okolí 50km. Pokud se budu muset rozhodnout mezi poštou a osobním předáním budu preferovat osobku.

To nejdůležitější nakonec a to je cena. Myslím si že vzhledem ke stavu je nabízím za 61500,- což je myslím nejnižší cena za kterou se tento model tady kdy prodával .

Kafe pivo limo kupujícímu platím :)

Přiložený soubor (y)

Nic nechcu, nic nepotřebuju, hodinek mám dost:)

#2 foldes

foldes

Závislák

• Member_50
  • 584 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha, Brno, Vysocina
  • Fanoušek značky:Tech je :)

Publikováno 7.červenec.2018 - 14:08

reservé. Až bude upečeno zavřu, zhasnu, poklidím

Nic nechcu, nic nepotřebuju, hodinek mám dost:)

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:cv5110, cosc, šedej cifr, krásný ale velký, 61500peněz