Přejít na obsah

Fotka

Jak vložit foto do příspěvku.

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
27 odpovědí na toto téma

#21 nickolas

nickolas

Záslivák

• Member_50
  • 3 219 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:mezi Beskydem a Pradědem
  • Fanoušek značky:Pijte poličské pivo denně, i v noci!

Publikováno 8.červenec.2018 - 11:02

Radeji nic...teda nic, co by dospely clovek nevedel.

Edit: čin - následek - odpovědnost (kdyby náhodou...)

Tento příspěvek byl upraven od nickolas: 8.červenec.2018 - 11:03

• 0

co bylo, je a bude      Sinn 240 St     seikokot.jpg

#22 josef777

josef777

Začátečník

• Members
  • 14 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Plzeňsko
  • Fanoušek značky:Casio

Publikováno 8.červenec.2018 - 11:04

Tak už chápu. Tyhle služby nepoužívám, nepoužívám ani cloud na zálohování. Jsem malinko paranoidní. Vše mám v kompu a peru to rovnou sem.

To bych chtěl i já , vložím k příspěvku foto jako soubor,  v náhledu vše vidím, ale nevidím tlačítko pro vložení (odeslání).

• 0

#23 zceyee

zceyee

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 410 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:D-FENS

Publikováno 8.červenec.2018 - 11:21

Radeji nic...teda nic, co by dospely clovek nevedel.

Edit: čin - následek - odpovědnost (kdyby náhodou...)

Hele ono je to kontraproduktivní, poslední čtvery hodinky jsem tu na fóru střízlivej nekoupil. Jinak to byla trochu nadsázka, jde mi spíš o zpětnou možnost editace kvůli hrubkám a podobně. Občas něco napíšu na telefonu za chůze a večer zjistim že skladba věty nedává vůbec smysl nebo podobně.

Berte, vím, už jsme si o tom psali, jen s tebou prostě nesouhlasím, nemyslím si že by se to dělo, navíc je tam pak zmínka o editu a čase, takže by to lidem došlo.

Frantik: Tyhle hraběcí rady úplně miluju. Fórum kupovat nebudu (a na provoz rád přispěju), chtěl jsem jen uvést racionální důvody svého počínání (k imgur), takže si ho budu dál používat a protože kde neni vůle ... tak se na fotky za pár let nepodíváte. :P Tady jen dodám že netřeba se brát vážně a přecházet do osobní roviny, generuje to zbytečně hate a já nemam náladu se s někym hádat. Samozřejmě vim že mý fotky sou tragický a můžu si je stejně strčit za klobouk.  :D

josef777: Můžeš sem prosím hodit print-screen? Nebo někam jinam? Choose File -> Připojit tento soubor -> Přidat odpověď.

• 0

a-patheia

#24 Honza.manta

Honza.manta

Chronopacient

• Member_50
  • 16 743 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 8.červenec.2018 - 11:29

To bych chtěl i já , vložím k příspěvku foto jako soubor,  v náhledu vše vidím, ale nevidím tlačítko pro vložení (odeslání).

Koukni se na Bertův odkaz na Prisherův obrázkový návod na minulé stránce.
  • 0

Prim sport automat - a co je víc?
Tajemství úspěchu je slušnost a upřímnost.

Jakmile se jich zbavíte – dosáhnete všeho.

Email: Honza.mantazavináčseznam.cz

#25 josef777

josef777

Začátečník

• Members
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 8.červenec.2018 - 11:36

Přiložený soubor  chronomag.JPG   81,37K   12 Počet stažení

Hele ono je to kontraproduktivní, poslední čtvery hodinky jsem tu na fóru střízlivej nekoupil. Jinak to byla trochu nadsázka, jde mi spíš o zpětnou možnost editace kvůli hrubkám a podobně. Občas něco napíšu na telefonu za chůze a večer zjistim že skladba věty nedává vůbec smysl nebo podobně.

Berte, vím, už jsme si o tom psali, jen s tebou prostě nesouhlasím, nemyslím si že by se to dělo, navíc je tam pak zmínka o editu a čase, takže by to lidem došlo.

Frantik: Tyhle hraběcí rady úplně miluju. Fórum kupovat nebudu (a na provoz rád přispěju), chtěl jsem jen uvést racionální důvody svého počínání (k imgur), takže si ho budu dál používat a protože kde neni vůle ... tak se na fotky za pár let nepodíváte. :P Tady jen dodám že netřeba se brát vážně a přecházet do osobní roviny, generuje to zbytečně hate a já nemam náladu se s někym hádat. Samozřejmě vim že mý fotky sou tragický a můžu si je stejně strčit za klobouk.  :D

josef777: Můžeš sem prosím hodit print-screen? Nebo někam jinam? Choose File -> Připojit tento soubor -> Přidat odpověď.

• 0

#26 josef777

josef777

Začátečník

• Members
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 8.červenec.2018 - 11:48

Děkuji, už se mi to snad povedlo vložit příspěvek s obrázky do sekce "kapesní hodinky".

• 0

#27 filo-boxer

filo-boxer

Ordnung muss sein!

• Member_50
  • 6 552 příspěvků(y)

Publikováno 8.červenec.2018 - 18:36

chtěl jsem jen uvést racionální důvody svého počínání (k imgur), takže si ho budu dál používat a protože kde neni vůle ... tak se na fotky za pár let nepodíváte. :P

Text sice po opici nezedituješ, ale fotky můžeš smazat kdykoliv, i za pár let. Klikni na svůj nick v pravém horním rohu -> Můj profil -> Upravit můj profil -> Spravovat přílohy. Označ co chceš smazat a dole klikni na ''Smazat vybrané.''

Hotovo. ;)

• 0

#28 prischera

prischera

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 6 325 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Všecko co tiká :)

Publikováno 11.červenec.2018 - 22:02

Editace příspěvku po době delší než 15 minut je cesta do pekel, protože vede ke zpětné cenzuře vlastních příspěvků a nečitelnosti diskuze. Ano na fóru se to neděje, protože to to dít nemůže. Ale sem si velmi jistý tím, že by se to dělo. V časech mého moderování byly tyto požadavky poměrně běžné. Na opravu gramatických chyb 15 minut stačí. Pokud nestačí, žádná tragédie to není. A pokud postneš v opilosti například něco osobního, jsem si jistý, že ti modteam na základě oprávněné žádosti upraví příspěvek i později. Je to jedno z témat, které se vrací jako bumerang. Řešilo se to tu mnohokrát. Aktuální nastavení funguje velice dobře a jsem rád, že Bert na tom nehodlá nic měnit.

• 0

Rolex Turn-o-Graph Ref. 116264, Omega SMPc, Oris Divers Sixty-Five, Alpina Startimer Heritage GMT, Prim II, Prim Diplomat, Omega Genéve Dynamic, Seiko SRP775, Seiko SKX399, Seiko SKX011, Seiko SARB035, IWC cal. 74 a nějaký ten další Prim a vintage šrot Moje fotogalerie :)