Přejít na obsah

Jak vložit foto do příspěvku.


josef777

Doporučené příspěvky

Tak už chápu. Tyhle služby nepoužívám, nepoužívám ani cloud na zálohování. Jsem malinko paranoidní. Vše mám v kompu a peru to rovnou sem.

To bych chtěl i já , vložím k příspěvku foto jako soubor,  v náhledu vše vidím, ale nevidím tlačítko pro vložení (odeslání).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radeji nic...teda nic, co by dospely clovek nevedel.

 

Edit: čin - následek - odpovědnost (kdyby náhodou...)

Hele ono je to kontraproduktivní, poslední čtvery hodinky jsem tu na fóru střízlivej nekoupil. Jinak to byla trochu nadsázka, jde mi spíš o zpětnou možnost editace kvůli hrubkám a podobně. Občas něco napíšu na telefonu za chůze a večer zjistim že skladba věty nedává vůbec smysl nebo podobně.

 

Berte, vím, už jsme si o tom psali, jen s tebou prostě nesouhlasím, nemyslím si že by se to dělo, navíc je tam pak zmínka o editu a čase, takže by to lidem došlo.

 

Frantik: Tyhle hraběcí rady úplně miluju. Fórum kupovat nebudu (a na provoz rád přispěju), chtěl jsem jen uvést racionální důvody svého počínání (k imgur), takže si ho budu dál používat a protože kde neni vůle ... tak se na fotky za pár let nepodíváte. :P Tady jen dodám že netřeba se brát vážně a přecházet do osobní roviny, generuje to zbytečně hate a já nemam náladu se s někym hádat. Samozřejmě vim že mý fotky sou tragický a můžu si je stejně strčit za klobouk.  :D

 

josef777: Můžeš sem prosím hodit print-screen? Nebo někam jinam? Choose File -> Připojit tento soubor -> Přidat odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-65377-0-56400900-1531046163_thumb.jpg

Hele ono je to kontraproduktivní, poslední čtvery hodinky jsem tu na fóru střízlivej nekoupil. Jinak to byla trochu nadsázka, jde mi spíš o zpětnou možnost editace kvůli hrubkám a podobně. Občas něco napíšu na telefonu za chůze a večer zjistim že skladba věty nedává vůbec smysl nebo podobně.

 

Berte, vím, už jsme si o tom psali, jen s tebou prostě nesouhlasím, nemyslím si že by se to dělo, navíc je tam pak zmínka o editu a čase, takže by to lidem došlo.

 

Frantik: Tyhle hraběcí rady úplně miluju. Fórum kupovat nebudu (a na provoz rád přispěju), chtěl jsem jen uvést racionální důvody svého počínání (k imgur), takže si ho budu dál používat a protože kde neni vůle ... tak se na fotky za pár let nepodíváte. :P Tady jen dodám že netřeba se brát vážně a přecházet do osobní roviny, generuje to zbytečně hate a já nemam náladu se s někym hádat. Samozřejmě vim že mý fotky sou tragický a můžu si je stejně strčit za klobouk.  :D

 

josef777: Můžeš sem prosím hodit print-screen? Nebo někam jinam? Choose File -> Připojit tento soubor -> Přidat odpověď.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl jsem jen uvést racionální důvody svého počínání (k imgur), takže si ho budu dál používat a protože kde neni vůle ... tak se na fotky za pár let nepodíváte. :P

 

Text sice po opici nezedituješ, ale fotky můžeš smazat kdykoliv, i za pár let. Klikni na svůj nick v pravém horním rohu -> Můj profil -> Upravit můj profil -> Spravovat přílohy. Označ co chceš smazat a dole klikni na ''Smazat vybrané.''

 

Hotovo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ono je to kontraproduktivní, poslední čtvery hodinky jsem tu na fóru střízlivej nekoupil. Jinak to byla trochu nadsázka, jde mi spíš o zpětnou možnost editace kvůli hrubkám a podobně. Občas něco napíšu na telefonu za chůze a večer zjistim že skladba věty nedává vůbec smysl nebo podobně.

 

Berte, vím, už jsme si o tom psali, jen s tebou prostě nesouhlasím, nemyslím si že by se to dělo, navíc je tam pak zmínka o editu a čase, takže by to lidem došlo.

 

Editace příspěvku po době delší než 15 minut je cesta do pekel, protože vede ke zpětné cenzuře vlastních příspěvků a nečitelnosti diskuze. Ano na fóru se to neděje, protože to to dít nemůže. Ale sem si velmi jistý tím, že by se to dělo. V časech mého moderování byly tyto požadavky poměrně běžné. Na opravu gramatických chyb 15 minut stačí. Pokud nestačí, žádná tragédie to není. A pokud postneš v opilosti například něco osobního, jsem si jistý, že ti modteam na základě oprávněné žádosti upraví příspěvek i později. Je to jedno z témat, které se vrací jako bumerang. Řešilo se to tu mnohokrát. Aktuální nastavení funguje velice dobře a jsem rád, že Bert na tom nehodlá nic měnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...