Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Восток Амфибия 420059-22

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 434 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:České Budějovice
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Publikováno 9.červenec.2018 - 19:24

Tak mi dneska připlavaly domů tyhle Ruské rybky od Vostoku. Našel jsem je náhodou v prodejním vlákně a když jsem viděl tu cenu, řekl jsem si, že je vyzkouším. Chtěl jsem mít nějaké zpestření mezi těmi Švýcary a Japonci co mám doma a musím říct, že nelituju. Amphibie dorazily s nasazenou frajerskou bronzovou lunetou a v kombinaci s koženým zulu s proužky mají  parádní retro vzhled. Ta barva cifru s potápěčem je super a nápisy v azbuce tomu dodávají správný šmrnc. Lumi svítí překvapivě dobře a ta korunka, která se po vyšroubování viklá jak ratlík, je docela úlet. Ale líběj se mi právě proto, že jsou tak správně jiné a neokoukané.

No, uvidím, jak se spolu sžijeme, ale věřím, že dobře. A možná to nebudou poslední Vostoky v rodině. Některé kousky na jejich stránkách vypadají docela lákavě...

VojtaJ

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od VojtaJ: 9.červenec.2018 - 19:27

Omega Speedmaster Professional Moonwatch

Breitling Colt Automatic

Victorinox Alpnach Mechanical

Seiko Mt. Fuji LE

Casio G-Shock MTG-S1000D-1A4ER

Primky po dědovi cal. 50.1

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#2 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 11 305 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 9.červenec.2018 - 19:43

Vojto, gratuluju, jsou moc pekny.

#3 Rodkopf

Rodkopf

Megazávislák

• Member_50
  • 3 908 příspěvků(y)

Publikováno 9.červenec.2018 - 20:11

Vojto, gratuluju, jsou moc pekny.

Fakt hezke hodinky za tu cenu. 

#4 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 973 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 10.červenec.2018 - 04:14

Parádní kousek

Proběhlé obchody

#5 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 1 916 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Dopravní obsluze vjezd nepovolen.

Publikováno 10.červenec.2018 - 04:52

Ten potápěč je masakr.Fakt fajn,a jak již bylo řečeno-za tu cenu.
<p>.<p>Prim Traktor,Orient-SK Crystal,Poljot Buran,Seiko Turtle Divers,Certina DS Cascadeur,Heuer Autavia,Heuer Monza,Seiko Kakume,Omega Speedmaster Professional,Oris Diver Titanium Chrono 1000m,U-Boat Thousands of Feet Chrono,Roamer La Grande Automatic Chronograph,Heuer Carrera,Seiko SKX 00něco,Moto Koure,Certina DS chrono Alarm,Jump Hour Action, Magrette Moana Pacific Professional,Heuer Autavia,Autavia,Autavia.Je ale možný,že z toho zbude jen Autavia.Zodiac Sea Dragon Chrono Automatic.

#6 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 434 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Když se mi hodinky líbí a fungují, je mi skoro jedno, od koho jsou...

Publikováno 10.červenec.2018 - 05:42

Tak ještě jedna fotečka potápek na denním (nebo spíše ranním) světle. No, zatím si tedy nemohu stěžovat. Celou noční směnu byly na ruce a odchylka jen něco málo do plusu, tak že super. A i ta lumi svítí zatim parádně. Co se mi na nich ale líbí úplně nejvíc, je ta kombinace zeleno-modrého vodního ciferníku s bronzovou lunetou. Ta je podle mne prostě dokonalá a myslím že hodinky tak vypadají mnohem líp, než s lesklou ocelovou lunetou, která je na nich standartně.
Každopádně, i když jim ten koženej zulu fakt sekne, budu jim muset pořídit něco vhodnějšího do vody. Nejspíše nějaký NATO nebo gumu. Přeci jen, jsou to potápky a ve vodě by měly být jako doma, že...

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od VojtaJ: 10.červenec.2018 - 05:50

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

A pak jedny RC Titanový Casia na seřizování automatů, jedny dost omlácený Victorinoxy I.N.O.X a jedny starý, totálně omlácený G-Shocky před rozpadnutím...

#7 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 10.červenec.2018 - 19:38

Tak jsem Amphibie přezul na kovový tah, který jsem s nima dostal a i když nevypadají tak zajímavě, jak na kůži, sekne jim to i takhle. A aspoň je můžu vyzkoušet ve vodě. Trochu jsem se bál, že ta bronzová luneta nepude s lesklým plechem tahu dohtomady, ale obavy se ukázaly plané. Jinak ten tah je tedy poctivá plechařina, ale je kupodivu pohodlný a sedí bez problémů...

Přiložený soubor (y)

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#8 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 13.červenec.2018 - 15:04

Pořídil jsem rybkám nějaký módní ohoz, se kterým by se nemusely bát do vody. Zkusil jsem nějaký NATO a tenhle textil, který jim sedí asi nejlíp, i když ideál to není. Ono k té kombinaci bronzové lunety a vodního modro-zeleného cifru se vhodná barva shání těžko...

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#9 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 13.červenec.2018 - 15:05

Pořídil jsem rybkám nějaký módní ohoz, se kterým by se nemusely bát do vody. Zkusil jsem nějaký NATO a tenhle textil, který jim sedí asi nejlíp, i když ideál to není. Ono k té kombinaci bronzové lunety a vodního modro-zeleného cifru se vhodná barva shání těžko...

Přiložený soubor (y)

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059

#10 VojtaJ

VojtaJ

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 434 příspěvků(y)

Publikováno 16.červenec.2018 - 08:11

Tak se všem omlouvám za mylné informace. Včera večer jsem byl zdejšími zasvěcenci informován, že ta luneta je ve skutečnosti mosazná a ne bronzová... Holt, člověk se furt dozvídá něco nového. Tímto děkuji zasvěceným za informaci a připojuji tedy ještě jednu fotečku Amphibií, tentokrát už s mosaznou lunetou. Zajímavé je, že s ní vypadají stejné dobře, jako s tou bronzovou. Zvláštní...

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od VojtaJ: 16.červenec.2018 - 08:15

Breitling Colt Automatic

Seiko Mt. Fuji LE

Восток Амфибия 960759

Восток Амфибия 420059