Přejít na obsah

SPEEDY TUESDAY #2


brownwld

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 506
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Za me je to top vcetne toho hashtagu, ano je to remake tech puvodnich ultramanu, odkazu na ne je tam myslim dost....prave proto tam ma ted bejt take neco ultra a moderniho a to je prave ten hash tak to vnimam ja a nevadi me to, ba naopak, stejne jako ta hi-tech svitilna a ufo packaging! Uz se na ne tesim jaxsvina;-) trochu vzpruha v ty šedi;-) sorry

Upraveno uživatelem tikzot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Profil hlavy Ultramana byl vskutku lisacky napad.. Jsem moc zvedavej, jak realne budou zadane. Blaznu do komiksu je ale obrovske mnozstvi, ja se svym konzervativnim pohledem asi budu v mensine..

 

Mel bych ale namet na ST3, zde se objevily Moony  v uzasne mysteriozni komedii THE BURBS.. Jiste vam neunikl ten detail, ze krajni pismena uz ted na Omegu odkazuji, snad reverse dial... (?) Možná.. Taky není náhoda, ze v dobe, kdy tento kinematograficky pocin vtrhnul do kin (1989), probihalo i nekolik misi NASA - konkretne STS-28, 29, 30, 33 a 34. Opet i zde se objevuje osudova zkratka ST.. Samozrejme Speedy byly na palube.. U posledni mise ze dne 23/10/1989 pak navic i jedna kopie pasky s timto filmeckem  ^_^

 

Burbs_Bruce2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi trochu utopie, ale líná huba, holé neštěstí. Takže kdyby je někdo nechtěl, pošlete mi SZ a na ceně se určitě dohodneme. Neměl jsem to štěstí, abych stihl rezervace a na waiting listu na mne nedošlo :-(

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...